Gminny Turniej Tenisa Stołowego w Babicach

W dniu 11 października 2016 roku w Szkole Podstawowej w Babicach rozegrany został gminny turniej tenisa stołowego dziewcząt oraz chłopców. Zawodnicy rywalizowali zarówno w kategorii singli jak i debla. W turnieju wzięły udział reprezentacje Szkół Podstawowych z Babic, Brzezinki, Grojca oraz Harmęż. Wszyscy uczestnicy turnieju dzielnie walczyli o jak najlepsze miejsca końcowe, a podczas zawodów dominowała atmosfera fair-play. Ostatecznie niepokonana okazała się reprezentacja ze Szkoły Podstawowej z Brzezinki, deklasując swoich rywali i zdobywając kolejno PIERWSZE, DRUGIE oraz TRZECIE MIEJSCA zarówno w kategorii dziewcząt jak i chłopców. W kategorii drużynowej również niepokonani okazali się uczniowie z Brzezinki zajmując PIERWSZE MIEJSCA! Należy dodać, że najlepsi trzej zawodnicy z każdej kategorii będą reprezentowali Gminę Oświęcim na zawodach powiatowych!

Jak zwykle całą imprezę wsparła finansowo dyrekcja Gminnego Ośrodka Kultury, Sportu i Rekreacji z Brzezinki fundując wspaniałe medale i statuetki dla najlepszych zawodników.

WYNIKI TURNIEJU:

KATEGORIA SINGLI

Dziewczęta:

1 MIEJSCE: BEATA CZARNIK (klasa VI)

2 MIEJSCE: ALEKSANDRA BARZYCKA (klasa VI)

3 MIEJSCE: KORNELIA ZAJĄC (klasa V)

Chłopcy:

1 MIEJSCE: JAKUB HUCZEK (klasa VI)

2 MIEJSCE: JAKUB PIELA (klasa V)

3 MIEJSCE: KRZYSZTOF BABIŃSKI (klasa VI)

KATEGORIA DRUŻYNOWA

Dziewczęta: