Gminny Turniej Halowy Piłki Nożnej Dziewcząt

W dniu 19 października 2016 roku w hali sportowej Gminnego Gimnazjum Nr 1 w Rajsku rozegrany został gminny turniej halowej piłki nożnej dziewcząt szkół podstawowych.

W dniu 19 października 2016 roku w hali sportowej Gminnego Gimnazjum Nr 1 w Rajsku rozegrany został gminny turniej halowej piłki nożnej dziewcząt szkół podstawowych. Do turnieju przystąpiły reprezentacje prawie wszystkich szkół podstawowych naszej gminy, czyli Szkoła Podstawowa z Brzezinki, Harmęż, Grojca, Babic, Rajska oraz Włosienicy. Zawody miały na celu wyłonienie zwycięskiej drużyny, która będzie reprezentowała Gminę Oświęcim w zawodach powiatowych. Dziewczęta wszystkich drużyn dzielnie walczyły o jak najlepsze rezultaty, a poziom gry wszystkich drużyn był bardzo wyrównany. Ostatecznie pierwsze miejsce w turnieju wywalczyły dziewczęta ze Szkoły Podstawowej z Grojca, zaraz za nimi na drugim miejscu uplasowała się reprezentacja Zespołu Szkolno – Przedszkolnego z Harmęż, a trzecie miejsce zdobyły uczennice z Rajska.

Jak zawsze organizację turnieju wsparła Dyrekcja Gminnego Ośrodka Kultury, Sportu i Rekreacji z Brzezinki fundując wspaniałe puchary dla najlepszych drużyn.