Gminne zawody piłki siatkowej dziewcząt i chłopców we Włosienicy

W dniu 18 stycznia 2017 roku w Szkole Podstawowej we Włosienicy rozegrany został gminny turniej piłki siatkowej dziewcząt oraz chłopców. Stawką turnieju było wyłonienie mistrza gminy, a tym samym drużynę, która będzie reprezentowała Gminę Oświęcim na zawodach powiatowych. Podczas turnieju dominowała sportowa atmosfera, a wszyscy zawodnicy walczyli fair-play. Ostatecznie niepokonani okazali się uczniowie z Brzezinki. Zarówno dziewczęta jak i chłopcy ze Szkoły Podstawowej z Brzezinki zajeli I miejsca w całym turnieju oraz możliwość reprezentowania Gminy Oświęcim na szczeblu powiatowym zawodów.

Jak zwykle całą imprezę wsparła finansowo dyrekcja Gminnego Ośrodka Kultury, Sportu i Rekreacji z Brzezinki fundując wspaniałe medale i statuetki dla najlepszych zawodników.

Serdecznie gratulujemy!