Powiatowy Turniej Koszykówki

Dnia 28 lutego w Szkole Podstawowej w Polance Wielkiej odbył się powiatowy turniej piłki koszykowej chłopców. Do turnieju przystąpiło aż siedem drużyn Powiatu Oświęcimskiego, w tym reprezentacja Szkoły Podstawowej z Brzezinki reprezentująca Gminę Oświęcim. Nasi uczniowie dawali z siebie wszystko na boisku od samego początku do końcowego gwizdka każdego spotkania. Spokojna gra i opanowanie pozwoliły na pewne wygranie trzech pierwszych meczy z dużymi przewagami punktowymi, oraz awans do wielkiego finału. W meczu o pierwsze miejsce zmierzyli się z świetnie przygotowaną drużyną ze Szkoły Podstawowej Nr 9 z Oświęcimia i niestety ulegli rywalom. Ostatecznie nasi chłopcy zajęli wysokie II MIEJSCE i zostali WICEMISTRZAMI POWIATU OŚWIĘCIMSKIEGO. Serdecznie gratulujemy!!!