Turniej Tenisa Stołowego w Choczni

W dniu 14 marca 2017 roku uczniowie Szkoły Podstawowej w Brzezince wzięli udział w rejonowym drużynowym turnieju tenisa stołowego, reprezentując tym samym Powiat Oświęcimski.

W dniu 14 marca 2017 roku uczniowie Szkoły Podstawowej w Brzezince (BEATA CZARNIK, ALEKSANDRA BARZYCKA, JAKUB HUCZEK oraz JAKUB PIELA) wzięli udział w rejonowym drużynowym turnieju tenisa stołowego, reprezentując tym samym Powiat Oświęcimski. Do zawodów przystąpiło łącznie 13 drużyn. Poziom gry podczas turnieju stał na bardzo wysokim poziomie. Nasi uczniowie dzielnie walczyli o jak najlepsze miejsca, a podczas turnieju dominowała atmosfera fair play. Ostatecznie reprezentacja dziewcząt zajęła 4 miejsce (minimalnie przegrywając na przewagi ostatni mecz o wejście do ścisłego finału), natomiast chłopcy uplasowali się na piątej pozycji. Serdecznie gratulujemy uczniom udziału w turnieju!