Gminny Turniej Piłki Ręcznej Chłopców

Dnia 29 marca 2017 roku w Szkole Podstawowej w Rajsku odbył się gminny turniej piłki ręcznej chłopców. Do turnieju przystąpiły wszystkie drużyny naszej gminy, czyli reprezentacje Szkół Podstawowych z: Brzezinki, Grojca, Harmęż, Poręby Wielkiej, Babic, Rajska oraz Włosienicy. Poziom gry wszystkich drużyn stał na bardzo wysokim poziomie i do końca nie było wiadomo która reprezentacja zwycięży w turnieju. Ostatecznie zwycięzcą zawodów została drużyna chłopców z Babic, która będzie reprezentowała Gminę Oświęcim na zawodach powiatowych. Serdecznie gratulujemy!

Jak zwykle organizację całego turnieju wspomogła Dyrekcja Ośrodka Kultury Sportu i Rekreacji z Brzezinki fundując wspaniałe puchary.