Gminny Turniej Piłki Ręcznej Dziewcząt

Dnia 4 kwietnia 2017 roku w Szkole Podstawowej w Rajsku odbył się gminny turniej piłki ręcznej dziewcząt. Do turnieju przystąpiły wszystkie drużyny naszej gminy, czyli reprezentacje Szkół Podstawowych z: Brzezinki, Grojca, Harmęż, Poręby Wielkiej, Babic, Rajska oraz Włosienicy.

Dnia 4 kwietnia 2017 roku w Szkole Podstawowej w Rajsku odbył się gminny turniej piłki ręcznej dziewcząt. Do turnieju przystąpiły wszystkie drużyny naszej gminy, czyli reprezentacje Szkół Podstawowych z: Brzezinki, Grojca, Harmęż, Poręby Wielkiej, Babic, Rajska oraz Włosienicy. Poziom gry wszystkich drużyn stał na bardzo wysokim poziomie i do końca nie było wiadomo która reprezentacja zwycięży w turnieju. Ostatecznie zwycięzcą zawodów po bardzo emocjonującym finale została drużyna dziewcząt z Rajska, zaraz po nich uplasowała się reprezentacja Szkoły Podstawowej z Brzezinki, a trzecie miejsce zdobyły zawodniczki z Grojca. Serdecznie gratulujemy!

Jak zwykle organizację całego turnieju wspomogła Dyrekcja Ośrodka Kultury Sportu i Rekreacji z Brzezinki fundując wspaniałe puchary.