Gminny Turniej Piłki Nożnej Szkół Podstawowych

Dnia 5 maja 2017 roku na kompleksie boisk „Orlik” w Brzezince rozegrany został gminny turniej piłki nożnej. Do zawodów przystąpiły reprezentacje szkół podstawowych z: Brzezinki, Grojca, Harmęż oraz Poręby Wielkiej. Podczas turnieju dominowała atmosfera fair-play, zawodnicy dawali z siebie wszystko, dodatkowo pomimo złej prognozy pogody pięknie przygrzewało słonce. Ostatecznie I miejsce w całym turnieju zdobyła reprezentacja ze Szkoły Podstawowej z Grojca, która będzie reprezentowała Gminę Oświęcim na zawodach powiatowych. Gratulujemy!

Jak zwykle całą imprezę wsparła finansowo dyrekcja Gminnego Ośrodka Kultury, Sportu i Rekreacji z Brzezinki fundując wspaniałe puchary dla najlepszych drużyn.