Kolejne laury wychowanków warsztatów plastycznych KOLORY TĘCZY

Kolejne laury wychowanków warsztatów plastycznych KOLORY TĘCZY, stałych zajęć artystyczno – edukacyjnych organizowanych przez Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji Gminy Oświęcim.

Tym razem, Nagrodę za II miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Rowerem przez Kraków” 2017 odebrała 2 czerwca w krakowskim Klubie Kultury Przegorzały Gabriela Zagórska, utalentowana uczennica piątej klasy Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Harmężach. Jej pomysł na pracę krakowskiego Rynku z Kościołem Mariackim i kamienicami wokół, widziany z perspektywy z lotu ptaka zapewnił jej sukces. Natomiast, w Dzień Dziecka w Oświęcimskim Centrum Kultury, w VII Powiatowym Konkursie Plastycznym „Lubię smoki” Nagrodę specjalną za rzeźbę smoka odebrała Aleksandra Mrozik. Ola nad bryłą smoka pracowała ponad miesiąc na warsztatach plastycznych w Świetlicy Wiejskiej w Rajsku. Nagrody za prace malarskie, XXI edycji Powiatowego Konkursu Plastycznego „Moje Marzenia”, otrzymały Gabriela Zagórska i Joanna Strycharska (warsztaty plastyczne w Harmężach) oraz Joanna Janik i Amelia Balon (warsztaty plastyczne w Rajsku). Serdecznie gratulujemy!

Zapraszamy do korzystania z oferty wakacyjnej warsztatów plastycznych KOLORY TĘCZY.

Link do strony Klubu Kultury Pogorzały - TUTAJ