Gminne mistrzostwa dzieci i młodzieży szkolnej w koszykówce dziewcząt oraz chłopców

W dniach 22, 26 oraz 29 stycznia 2018 roku na hali sportowej Szkoły Podstawowej w Rajsku rozegrane zostały gminne mistrzostwa dzieci i młodzieży szkolnej w koszykówce dziewcząt oraz chłopców. Do turnieju przystąpiło łącznie 16 drużyn dziewcząt i chłopców reprezentujące poszczególne szkoły z Gminy Oświęcim. Celem turnieju było wyłonienie najlepszych drużyn, które będą mogły reprezentować Gminę Oświęcim w zawodach powiatowych.

W kategorii igrzysk dzieci szkolnych bezkonkurencyjne okazały się drużyny dziewcząt oraz chłopców ze Szkoły Podstawowej Brzezinki, pewnie wygrywając wszystkie swoje mecze i obydwie zdobywając I miejsca w turnieju.

W kategorii igrzysk młodzieży szkolnej najlepsze okazały się reprezentacje dziewcząt oraz chłopców z Rajska, zdobywając w swoich kategoriach I miejsca.

Jak zwykle całą imprezę wsparła finansowo dyrekcja Gminnego Ośrodka Kultury, Sportu i Rekreacji z Brzezinki fundując wspaniałe statuetki dla najlepszych drużyn.

Klasyfikacja końcowa rozgrywek:

IGRZYSKA DZIECI SZKOLNYCH – DZIEWCZĘTA