Gminne Igrzyska Dzieci i Młodzieży Szkolnej w piłkę nożną chłopców

10 oraz 14 maja 2018 roku na kompleksie boisk „Orlik” w Brzezice odbyły się Gminne Igrzyska Dzieci i Młodzieży Szkolnej w piłkę nożną chłopców.

Celem turnieju było wyłonienie najlepszych drużyn, które będą reprezentowały Gminę Oświęcim na zawodach powiatowych. Do zawodów przystąpiło łączne aż 12 reprezentacji ze Szkół Podstawowych naszej Gminy (8 drużyn młodszych i 4 starszych). Wśród chłopców młodszych I miejsce zdobyli zawodnicy z Poręby Wielkiej, II miejsce uczniowie z Zaborza, a na III stopniu stanęli piłkarze z Grojca.

Wśród chłopców starszych najlepsi okazali się uczniowie z Rajska, zaraz za nimi uplasowali się piłkarze z Zaborza, a III miejsce zdobyła reprezentacja Szkoły Podstawowej z Brzezinki.

Jak zwykle całą imprezę wsparła dyrekcja Gminnego Ośrodka Kultury, Sportu i Rekreacji Gminy Oświęcim z Brzezinki fundując wspaniałe puchary dla zwycięskich drużyn