Gminne Igrzyska Dzieci Szkolnych w halową piłkę nożną chłopców

W dniu 21 października 2019 roku na hali sportowej Szkoły Podstawowej w Rajsku rozegrane zostały Gminne Igrzyska Dzieci Szkolnych w halową piłkę nożną chłopców

Do turnieju przystąpiły wszystkie szkoły podstawowe z Gminy Oświęcim, łącznie aż osiem reprezentacji! Turniej zdominowali po raz kolejny zawodnicy ze Szkoły Podstawowej z Brzezinki, nie przegrywając żadnego meczu zdobyli I MIEJSCE i zostali mistrzami Gminy Oświęcim (o zwycięstwie w finale zadecydowała seria rzutów karnych). Na II MIEJSCU uplasowała się reprezentacja chłopców z Grojca, a III MIEJSCE zdobyli piłkarze ze Szkoły Podstawowej z Zaborza. Należy dodać, że zwycięzcy będą reprezentować Gminę Oświęcim podczas zawodów powiatowych. Serdecznie gratulujemy wszystkim zawodnikom. .

Jak co roku całą imprezę wsparła finansowo dyrekcja Gminnego Ośrodka Kultury, Sportu i Rekreacji z Brzezinki fundując wspaniałe puchary dla najlepszych drużyn.