Gminne Igrzyska Dzieci i Młodzieży w Siatkówce Chłopców

Dnia 17 lutego 2020 roku, na hali sportowej Szkoły Podstawowej w Rajsku rozegrane zostały Gminne Igrzyska Dzieci i Młodzieży Szkolnej w piłce siatkowej chłopców.

Drużyny grały w swoich kategoriach wiekowych systemem „każdy z każdym”. W Igrzyskach Młodzieży niepokonana okazała się reprezentacja siatkarzy ze Szkoły Podstawowej z Brzezinki. Na drugim miejscu uplasowała się drużyna chłopców z Rajska, a III miejsce zajęła Szkoła Podstawowa z Zaborza. W Igrzyskach Dzieci Szkolnych również zwyciężyli siatkarze z Brzezinki, a zaraz za nimi znalazła się reprezentacja gospodarzy z Rajska. Należy dodać, że zwycięskie drużyny będą reprezentować Gminę Oświęcim podczas zawodów powiatowych!

Jak co roku organizację całego turnieju wspomogła dyrekcja Gminnego Ośrodka Kultury, Sportu i Rekreacji z Brzezinki fundując wspaniałe puchary dla najlepszych drużyn.

Serdecznie gratulujemy wszystkim zawodnikom i życzymy powodzenia na dalszym etapie rozgrywek!