Gminne Igrzyska w Halowej Piłce Nożnej Dziewcząt grupa starsza

Dnia 20 października 2021 roku, w Szkole Podstawowej w Rajsku rozegrane zostały Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej w halowej piłce nożnej dziewcząt.

Do turnieju przystąpiły reprezentacje dziewcząt ze Szkoły Podstawowej z Brzezinki, Rajska, Grojca, Poręby Wielkiej oraz Włosienicy. Turniej został rozegrany systemem „każdy z każdym”, gdzie o zwycięstwie decydowała ilość wygranych meczy.

W zawodach niepokonana okazała się reprezentacja dziewcząt ze Szkoły Podstawowej z Grojca. Zaraz za nimi uplasowały się piłkarki z Brzezinki zdobywając II miejsce, a na III miejscu znalazła się drużyna z Rajska.

Należy nadmienić, że zwycięska drużyna z Grojca awansowała do szczebla powiatowego rozgrywek.

Jak co roku całą imprezę wsparła finansowo dyrekcja Gminnego Ośrodka Kultury, Sportu i Rekreacji z Brzezinki fundując wspaniałe puchary dla najlepszych drużyn.

Serdecznie gratulujemy wszystkim zawodniczkom.