Gminne Igrzyska Dzieci Szkolnych w Koszykówce dziewcząt i chłopców

Dnia 1 marca 2022 roku, w Szkole Podstawowej w Rajsku rozegrane zostały Gminne Igrzyska Dzieci Szkolnych w Koszykówce dziewcząt i chłopców. Do turnieju przystąpiło aż jedenaście reprezentacji ze szkół podstawowych Gminy Oświęcim.

Wszyscy zawodnicy dzielnie walczyli podczas każdego spotkania, a na zawodach dominowała atmosfera fair-play.

W kategorii dziewcząt zwyciężyły koszykarki z Grojca. Zaraz za nimi uplasowała się reprezentacja dziewcząt z Babic, a trzecie miejsce zdobyła drużyna ze Szkoły Podstawowej z Brzezinki.

W kategorii chłopców, najlepsza okazała się reprezentacja uczniów z Babic. Drugie miejsce zdobyli koszykarze z Brzezinki, a na trzecim miejscu znalazła się drużyna z Zaborza.

Jak zwykle całą imprezę wsparł finansowo Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji Gminy Oświęcim z Brzezinki fundując wspaniałe puchary dla najlepszych drużyn.

Serdecznie gratulujemy wszystkim sportowcom! :)