Gminne Igrzyska Dzieci Szkolnych w Halowa Piłkę Nożną Chłopców

Dnia, 10 października 2023 roku, na hali sportowej Szkoły Podstawowej w Rajsku rozegrane zostały Gminne Igrzyska Dzieci Szkolnych w halowa piłkę nożną chłopców.

Do turnieju przystąpiło, aż siedem reprezentacji ze Szkół Podstawowych Gminy Oświęcim. Poziom gry stał na wysokim poziomie, a wszyscy zawodnicy dzielnie walczyli o jak najlepsze miejsce na podium.

Ostatecznie niepokonana okazała się reprezentacja piłkarzy ze Szkoły Podstawowej z Brzezinki, którzy zostali mistrzami Gminy Oświęcim. Na wysokim drugim miejscu znalazła się drużyna z Babic, a III miejsce wywalczyli zawodnicy z Poręby Wielkiej.

Należy dodać, że zwycięzka drużyna z Brzezinki będzie reprezentowała Gminę Oświęcim podczas zawodów powiatowych.

Jak co roku całą imprezę wsparł finansowo Ośrodkek Kultury, Sportu i Rekreacji Gminy Oświęcim fundując wspaniałe puchary dla najlepszych drużyn.

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom turnieju!