Gminne Igrzyska Dzieci Szkolnych w Unihokeju

W dniu, 14 listopada 2023 roku w Szkole Podstawowej w Rajsku odbyły się Gminne Igrzyska Dzieci Szkolnych w Unihokeju.

Celem turnieju było wyłonienie najlepszych drużyn, które będą reprezentowały Gminę Oświęcim podczas zawodów powiatowych. Zawody zostały rozegrane w kategorii dziewcząt oraz chłopców.

W kategorii dziewcząt zwyciężyła drużyna gospodarzy ze Szkoły Podstawowej z Rajska. Zaraz za nimi na II miejscu znalazł się zespół dziewcząt z Brzezinki.

W kategorii chłopców, niepokonana okazała się drużyna ze Szkoły Podstawowej z Zaborza. Na drugim miejscu znaleźli się uczniowie z Rajska, a III miejsce wywalczyli zawodnicy ze Szkoły Podstawowej z Brzezinki.

Jak co roku całą imprezę wsparł finansowo Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji Gminy Oświęcim fundując wspaniałe puchary dla najlepszych drużyn.

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom turnieju!