Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Unihokeju

20 listopada 2023 roku, na hali sportowej Szkoły Podstawowej w Rajsku odbyły się Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Unihokeju.

Zawody zostały rozegrane w kategorii dziewcząt oraz chłopców, systemem „każdy z każdym”.

Poziom gry wszystkich drużyn był bardzo wyrównany i do końca każdego spotkania nie było wiadomo kto zwycięży.

W kategorii dziewcząt zwyciężyła drużyna ze Szkoły Podstawowej z Rajska. Zaraz za nimi na II miejscu znalazł się zespół dziewcząt z Brzezinki.

W kategorii chłopców, najlepszą drużyną okazała się reprezentacja ze Szkoły Podstawowej z Poręby Wielkiej. Na II miejscu znalazła się drużyna z Zaborza, a III miejsce należało do chłopaków z Rajska.

Jak co roku całą imprezę wsparł finansowo Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji Gminy Oświęcim z Brzezinki fundując wspaniałe puchary dla najlepszych drużyn.

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom turnieju!