Gminne Igrzyska Dzieci i Młodzieży Szkolnej w Tenisa Stołowego

W dniu, 28 listopada 2023 roku w Szkole Podstawowej w Grojcu rozegrane zostały Gminne Igrzyska Dzieci i Młodzieży Szkolnej w tenisa stołowego. Zawodnicy konkurowali w kategoriach dziewcząt i chłopców, indywidualnie oraz drużynowo. Do zawodów przystąpiło łącznie 19 zawodników.

W Igrzyskach Dzieci Szkolnych, w kategorii dziewcząt, wszystkie trzy pierwsze miejsca (złoty, srebrny oraz brązowy medal) zdobyły zawodniczki ze Szkoły Podstawowej z Brzezinki. W kategorii chłopców, pierwsze miejsce zdobył zawodnik reprezentujący Szkołę Podstawową z Grojca, II miejsce wywalczył uczeń Szkoły Podstawowej z Brzezinki, a III miejsce należało do tenisisty z Zaborza.

W kategorii drużynowej Igrzysk Dzieci Szkolnych niepokonana okazała się reprezentacja Szkoły Podstawowej z Brzezinki. W tej samej kategorii, II miejsce zdobyli gospodarze z Grojca, a III miejsce należało do uczniów z Zaborza.

Podczas Igrzysk Młodzieży Szkolnej, zarówno w kategorii dziewcząt jak i chłopców kolejno pierwsze trzy miejsca zdobyli uczniowie ze Szkoły Podstawowej z Brzezinki.

W kategorii drużynowej również niepokonana okazała się drużyna z Brzezinki, która wywalczyła I miejsce. Na drugim miejscu znaleźli się tenisiści z Zaborza.

Należy dodać, że zwycięskie drużyny oraz po trzech najlepszych zawodników w kategorii indywidualnej będą reprezentować Gminę Oświęcim podczas zawodów powiatowych!

Jak co roku całą imprezę wsparł finansowo Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji Gminy Oświęcim, fundując wspaniałe medale oraz puchary dla najlepszych zawodników i drużyn.

Serdecznie gratulujemy wszystkim zawodnikom!