Gminne Igrzyska Dzieci Szkolnych w Koszykówce Dziewcząt

Do zawodów przystąpiło pięć drużyn dziewczęcych reprezentujących Szkoły Podstawowe z: Rajska, Zaborza, Grojca, Babic i Brzezinki.

Zawody rozegrane zostały systemem „każdy z każdym”, gdzie o kolejności decydowała ilość wygranych spotkań.

Do końca nie wiadomo było, która z drużyn zwycięży ponieważ do przed ostatnich meczy zarówno dziewczęta z Brzezinki jak i koszykarki z Babic równo miały po cztery wygrane mecze i ani jednej przegranej! W ostatnim starciu przeciwko sobie, zwyciężyły uczennice ze Szkoły Podstawowej z Babic zdobywając pierwsze miejsce! Wysokie drugie miejsce na podium wywalczyły zawodniczki z Brzezinki. Natomiast III miejsce zajęły koszykarki ze Szkoły Podstawowej z Rajska.

Jak co roku całą imprezę wsparł finansowo Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji Gminy Oświęcim fundując wspaniałe puchary dla najlepszych drużyn.

Serdecznie gratulujemy wszystkim dziewczętom wspaniałej postawy!