Pierwsza edycja Wiosennego Turnieju Tenisa Stołowego w Zaborzu

W ubiegły piątek, na sali gimnastycznej Szkole Podstawowej im. Komisji Edukacji Narodowej w Zaborzu, z inicjatywy sołtysa i rady sołeckiej zorganizowana została pierwsza edycja Wiosennego Turnieju Tenisa Stołowego, która cieszyła się niemałym zainteresowaniem.

Po niejednokrotnie zaciętej i emocjonującej rywalizacji, która odbyła się w trzech kategoriach wiekowych nadszedł czas na dekorację. Zwycięzcy odebrali medale, nagrody i dyplomy z rąk Adama Nowotarskiego- sołtysa Zaborza oraz Piotra Śreniawskiego- członka rady sołeckiej i radnego powiatowego.

Wyniki rozgrywek:

Klasy I-V:
- I miejsce: Paweł Gabryś
- II miejsce: Krystian Płonka
- III miejsce: Franciszek Kuwik

Klasy VI-VIII:
- I miejsce: Kacper Kuśpik
- II miejsce: Szymon Kolasa
- III miejsce: Filip Molęda

Kategoria OPEN:
- I miejsce: Robert Świrk
- II miejsce: Paweł Kopacz
- III miejsce: Filip Molenda

Warto zaznaczyć, że Natalia Roszak była jedyną kobietą, która wzięła udział w turnieju. Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji Gminy Oświęcim był współorganizatorem wydarzenia. Dziękujemy LKS Zaborzanka Zaborze oraz Robertowi Świrk za pomoc w organizacji wydarzenia, a dyrektorowi szkoły za udostępnienie sali.