Pożegnania na sesji Rady Gminy

Sesja Rady Gminy 19 czerwca była okazją do wzajemnych podziękowań i życzeń dla dyrektorek gminnych jednostek, które kończą zawodową aktywność.

Jadwiga Szczerbowska już tylko do lipca będzie szefową Ośrodka Kultury, Sportu i Rekreacji. Po 45 latach pracy – najpierw w Urzędzie Gminy, później w Bibliotece, a przez ostatnie lata w OKSiR-ze – pani Jadzia planuje spokojną emeryturę.

Podczas sesji 19 czerwca Jadwiga Szczerbowska przyjęła podziękowania od wójta Mirosława Smolarka, przewodniczącego Adama Nowotarskiego i radnych Gminy Oświęcim, zastępcy wójta Haliny Musiał oraz sołtysów, w imieniu których zabrał głos Andrzej Ryszka z Brzezinki.

Chwilę później samorządowcy podziękowali za współpracę dyrektorce Szkoły Podstawowej w Porębie Wielkiej Małgorzacie Buckiej, dla której bieżący rok szkolny jest ostatnim w zawodowej karierze.