Gminne zawody halowej piłki nożnej dziewcząt oraz chłopców

W dniach 23 oraz 29 października tego roku na hali sportowej przy Szkole Podstawowej w Rajsku zorganizowane zostały gminne zawody halowej piłki nożnej dziewcząt oraz chłopców...

W trakcie zawodów dominowała sportowa atmosfera, reprezentacje wszystkich szkół starały się jak najlepiej wypaść dając z siebie wszystko. Ostatecznie mistrzem naszej gminy w kategorii dziewcząt została Szkoła Podstawowa we Włosienicy. Natomiast w kategorii chłopców bezkonkurencyjna okazała się Szkoła Podstawowa w Grojcu. Serdecznie gratulujemy zwycięzcom oraz życzymy powodzenia na szczeblu powiatowym. Zawody jak zawsze wspierał Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji Gminy Oświęcim w Brzezince, który ufundował wspaniałe puchary dla zwycięskich drużyn.