Dwa turnieje w Dworach Drugich

W dniu 8.02.2014 w Domu Ludowym w Dworach Drugich odbył się turniej tenisa stołowego i piłkarzyków o puchar Sołtysa Dworów Drugich. W każdej dziedzinie były dwie kategorie. Wszystkich uczestników było 27.

W poszczególnych kategoriach zwyciężyli :

tenis stołowy do 14 lat - 1.Hoła Kamil, 2.Stachura Patryk, 3.Miodoński Mateusz;

tenis stołowy powyżej 14 lat - 1.Mąsior Jerzy, 2.Krząkała Jarosław, 3.Miodoński Dominik

piłkarzyki do 14 lat - 1.Hoła Kamil, Stachura Patryk, 2.Kubica Paweł, Stachura Dominik, 3.Batko Wojciech, Miodoński Mateusz

piłkarzyki powyżej 14 lat - 1.Kozak Mariusz, Grygierzec Konrad, 2.Kubica Marcin, Matysik Wojciech, 3. Miodoński Dominik, KrząkałaJarosław.

Puchary i medale oraz nagrody rzeczowe zostały ufundowane przez Urząd Gminy w Oświęcimiu. W organizacji dopomógł Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji Gminy Oświęcim.