Powiatowa "Gimnazjada" w narciarstwie i snowboardzie

W dniu 13 stycznia 2015 roku na stoku Złoty Groń zostały zorganizowane kolejne zawody narciarskie w konkurencji slalom gigant dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych naszej gminy. Zawodnicy rywalizowali o medale w zawodach gminnych, a także o medale w zawodach powiatowych. 23 zawodników z naszych szkół z sukcesami rywalizowało w powiatowych igrzyskach młodzieży szkolnej, powiatowej gimnazjadzie nasi uczniowie przywieźli z tych zawodów 5 medali. Wielu uczniów naszych szkół uzyskało prawo startu w zawodach wojewódzkich, które odbędą się na stokach małopolski w marcu 2015 roku.

Wyniki zawodów narciarskich zamieszczono poniżej.

IMS, Gimnazjada, Licealiada powiatu oświęcimskiego i Mistrzostwa Gminy Oświęcim

Mistrzostwa Gminy Oświęcim w Narciarstwie Alpejskim i Snowboardzie