Gminny Turniej Piłki Nożnej Szkół Podstawowych

W dniu 07.05.2015 roku na kompleksie boisk "Orlik" w Brzezince odbył się Gminny Turniej Szkół Podstawowych w piłce nożnej chłopców. Do turnieju przystąpiły cztery drużyny z Gminy Oświęcim: Szkoła Podstawowa z Brzezinki, Szkoła Podstawowa z Babic, Szkoła Podstawowa z Harmęż oraz Szkoła Podstawowa z Grojca. Poziom gry wszystkich drużyn był bardzo wyrównany, a wszyscy zawodnicy dawali z siebie wszystko do ostatnich sekund każdego spotkania. Dodatkowo tego dnia panowała piękna i słoneczna pogoda.

Niepokonana w każdym meczu okazała się reprezentacja chłopców ze Szkoły Podstawowej z Brzezinki zajmując ostatecznie I MIEJSCE W GMINIE. II miejsce zajęła Szkoła Podstawowa z Grojca, a III miejsce Szkoła Podstawowa z Babic. Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i życzymy powodzenia na szczeblu powiatowym!

Jak zwykle organizację całego turnieju wspomogła Dyrekcja Ośrodka Kultury Sportu i Rekreacji z Brzezinki fundując wspaniałe puchary dla najlepszych drużyn.

Organizatorem turnieju był mgr Łukasz Wabik