Zaborski Turniej Piłkarzyków

11 września 2015 na terenie Przedszkola Samorządowego na Zaborzu odbył się Otwarty Turniej w Piłkarzyki o Puchar Sołtysa.W pierwszym Otwartym Turnieju o Puchar Sołtysa w Piłkarzykach zwyciężył duet:...

11 września 2015 na terenie Przedszkola Samorządowego na Zaborzu odbył się Otwarty Turniej w Piłkarzyki o Puchar Sołtysa.

W pierwszym Otwartym Turnieju o Puchar Sołtysa w Piłkarzykach zwyciężył duet: Marcin Hoła i Wojciech Stachura, na drugim miejscu uplasowali się: Sławomir i Sebastian Grubka. Trzecie miejsce na podium zajęli: Daniel Kukla i Paweł Górski. . Jak na pierwszy taki turniej w sołectwie Zaborze przyznać trzeba, że frekwencja dopisała. W dwóch grupach grało łącznie dziesięć drużyn, co daje dwadzieścia osób aktywnie biorących udział w rozgrywkach. Ponadto zawodnicy mogli też liczyć na doping publiczności. Wszyscy bawili się wyśmienicie i z pewnością w następnym turnieju weźmie udział jeszcze więcej zawodników.