Tenisowe zmagania w Babicach

Dnia 12 listopada 2015 roku w Szkole Podstawowej w Babicach odbył się gminny turniej tenisa stołowego dziewcząt oraz chłopców. Zawodnicy rywalizowali indywidualnie oraz drużynowo. Łącznie do turnieju przystąpiło 20 zawodników reprezentujących poszczególne szkoły naszej gminy...

Dnia 12 listopada 2015 roku w Szkole Podstawowej w Babicach odbył się gminny turniej tenisa stołowego dziewcząt oraz chłopców. Zawodnicy rywalizowali indywidualnie oraz drużynowo. Łącznie do turnieju przystąpiło 20 zawodników reprezentujących poszczególne szkoły naszej gminy. Podczas zawodów dominowała atmosfera fair play, a każdy uczeń dawał z siebie wszystko chcąc osiągnąć jak najlepszy wynik. W kategorii indywidualnej dziewcząt niepokonane okazały się uczennice ze Szkoły Podstawowej z Brzezinki zajmując kolejno I (Beata Czarnik), II (Aleksandra Barzycka) oraz III (Magdalena Szymańska) miejsce. W kategorii indywidualnej chłopców pierwsze dwa miejsca również zajęli uczniowie Szkoły Podstawowej z Brzezinki (I m-ce Mateusz Czarnik, II m-ce Stanisław Tworus), na III miejscu uplasował się reprezentant Szkoły Podstawowej z Babic Jakub Wykręt.

W kategorii drużynowej dziewcząt I miejsce zajęła Szkoła Podstawowa z Brzezinki, II miejsce Szkoła Podstawowa z Babic. Natomiast w kategorii chłopców również najlepsza okazała się reprezentacja Szkoły Podstawowej z Brzezinki zajmując I miejsce, II miejsce zajęła Szkoła Podstawowa w Babicach, a III miejsce Szkoła Podstawowa z Grojca.

Należy dodać, że trójka najlepszych zawodników oraz zawodniczek, oraz zwycięskie drużyny, będą reprezentowali naszą gminę na zawodach powiatowych.

Organizację turnieju wspierał Ośrodek Sportu i Rekreacji z Brzezinki, który ufundował wspaniałe medale dla najlepszych zawodników.

Serdecznie gratulujemy i życzymy sukcesów na dalszym etapie rozgrywek!