Turnieje piłki ręcznej dziewcząt i chłopców

W Szkole Podstawowej w Rajsku zorganizowane zostały gminne turnieje piłki ręcznej dziewcząt i chłopców. Zawody miały na celu wyłonienie zwycięskich drużyn, które będą reprezentowały Gminę Oświęcim na szczeblu powiatowym.

Gminny Turniej Piłki Ręcznej Dziewcząt

Rajsko 24.03.2016 rok.

W dniu 24.03.2016 roku w Szkole Podstawowej w Rajsku zorganizowany został gminny turniej piłki ręcznej dziewcząt. Zawody miały na celu wyłonienie zwycięskiej drużyny, która będzie reprezentowała Gminę Oświęcim na szczeblu powiatowym. Do turnieju przystąpiło sześć drużyn reprezentujących poszczególne szkoły naszej gminy, tj.: SP WŁOSIENICA, SP BRZEZINKA, SP PORĘBA WIELKA, SP GROJEC, SP BABICE oraz SP RAJSKO. Dziewczęta dawały z siebie wszystko chcąc osiągnąć jak najlepsze miejsce w turnieju. Ostatecznie pierwsze miejsce zajęły dziewczęta ze Szkoły Podstawowej z Grojca, drugie miejsce zdobyła reprezentacja Szkoły Podstawowej z Brzezinki, a trzecie miejsce zawodniczki ze Szkoły Podstawowej z Włosienicy.

Gminny Turniej Piłki Ręcznej Chłopców

Rajsko 08.04.2016 rok.

W dniu 08.04.2016 roku w Szkole Podstawowej w Rajsku zorganizowany został gminny turniej piłki ręcznej chłopców. Do turnieju przystąpiły drużyny ze wszystkiech Szkół Podstawowych z naszej gminy. Zawody miały na celu wyłonienie zwycięskiej drużyny, która będzie reprezentowała Gminę Oświęcim na szczeblu powiatowym. Poziom gry drużyn był bardzo wyrównany, a wszyscy zawodnicy dawali z siebie wszystko do ostatnich sekund każdego meczu. Ostatecznie bezkonkurencyjni okazali się chłopcy z Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Harmężach wygrywając wszystkie mecze i ostatecznie zajmując I miejsce w całym turnieju. Zaraz za nimi uplasowała się na drugim miejscu Szkoła Podstawowa z Grojca, a trzecie miejsce zajęła Szkoła Podstawowa z Babic. Serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia na zawodach powiatowych.