Charytatywny Bal Karnawałowy dla Lenki

Fundacja "Mała Orkiestra Wielkiej Pomocy" oraz Ośrodek Kultury Sportu i Rekreacji zapraszają na Pierwszy Charytatywny Bal Karnawałowy, który odbędzie się w sobotę 18 lutego 2017 roku o godz. 20.00 w Sali Ochotniczej Straży Pożarnej w Brzezince (ul. Brzozowa 46).

 

Oprawę muzyczną Balu zapewni nam 5-osobowy zespół muzyczny oraz Dj QBA, którzy z uwagi na szczytny cel zagrają za darmo. Wystąpią również formacje taneczne Mamma Mia oraz Elita New Team z Oświęcimskiego Centrum Kultury.

Całkowity dochód z balu przeznaczony zostanie na leczenie i rehabilitację 15-miesięcznej Lenki Biesik - mieszkanki gminy Oświęcim, która walczy z nowotworem nadnercza.

Koszt uczestnictwa: 200 zł od pary; 100 zł /os.
(w cenie: 3 gorące dania, zimna płyta, słodki poczęstunek, ciepłe i zimne napoje, szampan. Napoje alkoholowe we własnym zakresie lub możliwość nabycia na miejscu).

Rezerwacja: tel. 698 692 509, e-mail: bal.mowp@gmail.com

UWAGA: Ilość miejsc ograniczona!

Przelewy bankowe (po dokonaniu uprzedniej rezerwacji) prosimy kierować na rachunek bankowy:
66 1540 1115 2084 6046 6185 0003, tytułem: "Darowizna na leczenie Lenki"
Wpłaty oraz potwierdzenia rezerwacji przyjmowane będą do dnia 14 lutego br.

Zapraszamy serdecznie do wspólnej zabawy! Spędźcie ostatnią sobotę karnawału bawiąc się i pomagając. Zaproście swoich przyjaciół i znajomych. To będzie niezapomniana noc. Dla uczestników przewidzieliśmy wiele niespodzianek i atrakcji!

Więcej informacji: www.mowp.pl , www.facebook.com/mowposwiecim

Partnerzy: OSP Brzezinka, OKSiR, Gmina Oświęcim