Gminne Igrzyska w Koszykówce Dziewcząt

14 grudnia 2018 roku na hali sportowej Szkoły Podstawowej w Rajsku odbyły się Gminne Igrzyska Dzieci Szkolnych w koszykówce dziewcząt. Do turnieju przystąpiły łącznie cztery reprezentacje ze szkół podstawowych Gminy Oświęcim: Rajska, Brzezinki, Harmęż oraz Zaborza.

Drużyny rozegrały zawody systemem „każdy z każdym”. Niepokonane w całym turnieju okazały się dziewczęta reprezentujące Szkołę Podstawową z Brzezinki wygrywając wszystkie swoje mecze i zdobywając mistrzostwo Gminy Oświęcim. Drugie miejsce zdobyły zawodniczki z Zaborza, a na trzecim miejscu znalazły się dziewczęta z Harmęż. Należy dodać, że zwyciężczynie awansowały do dalszego etapu rozgrywek, gdzie będą reprezentowały Gminę Oświęcim na szczeblu powiatowym.

Jak zwykle całą imprezę wsparła finansowo dyrekcja Gminnego Ośrodka Kultury, Sportu i Rekreacji z Brzezinki fundując wspaniałe puchary dla najlepszych drużyn.

Serdecznie gratulujemy wszystkim zawodniczkom!