Gminne Igrzyska Młodzieży w Piłce Ręcznej

W dniach 27 marca (chłopcy) oraz 4 kwietnia 2019 roku (dziewczęta) w Szkole Podstawowej w Rajsku odbyły się Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej w piłce ręcznej. Do turnieju przystąpiły reprezentacje Szkół Podstawowych Gminy Oświęcim z: Rajska, Babic, Brzezinki, Włosienicy, Grojca oraz Zaborza.

W kategorii dziewcząt najlepsza okazała się drużyna z Zaborza zdobywając I miejsce. Na drugim miejscu znalazła się reprezentacja z Rajska, a III miejsce zajęły dziewczęta z Grojca.

W kategorii chłopców również zwyciężyli zawodnicy ze Szkoły Podstawowej z Oddziałami Gimnazjalnymi z Zaborza. II miejsce wywalczyli uczniowie z Rajska, a na III miejscu znaleźli się chłopcy ze Szkoły Podstawowej z Brzezinki.

Należy dodać, że zwycięskie drużyny będą reprezentowały Gminę Oświęcim podczas zawodów powiatowych.

Jak zawszę organizację całego turnieju wsparła dyrekcja Gminnego Ośrodka Kultury, Sportu i Rekreacji z Brzezinki fundując wspaniałe puchary dla najlepszych drużyn.

Serdecznie gratulujemy wszystkim zawodnikom!