PODWÓJNE MISTRZOSTWO GMINY DLA UCZNIÓW ZE SZKOŁY PODSTAWOWEJ Z BRZEZINKI W TURNIEJU UNIHOKEJA!

Dnia 9 października 2019 roku w Szkole Podstawowej w Zaborzu, rozegrane zostały Gminne Igrzyska Dzieci oraz Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej w unihokeju chłopców.

Wszystkie drużyny zacięcie walczyły o jak najlepsze wyniki, a w turnieju dominowała atmosfera fair play. Ostatecznie niepokonani okazali się reprezentanci ze Szkoły Podstawowej z Brzezinki wygrywając wszystkie mecze i zdobywając pierwsze miejsca zarówno w Igrzyskach Dzieci jak i Młodzieży Szkolnej. W grupie młodszej na II miejscu uplasowała się reprezentacja z Zaborza, a III miejsce zajęli uczniowie ze Szkoły Podstawowej z Rajska. W grupie starszej II miejsce zdobyli zawodnicy z Rajska, a III miejsce należało do uczniów z Zaborza.

Zwycięzcy turnieju będą reprezentować Gminę Oświęcim podczas zawodów powiatowych.

Serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia na dalszym etapie rozgrywek.