wiosenny przeglad GAZmale

Miejski Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Chełmku wraz z gronem partnerów zaprasza twórców do udziału w XXIII Wiosennym Przeglądzie Sztuki w Chełmku.

Wydarzenie od ponad dwudziestu lat skupia miłośników sztuk plastycznych z terenu Ziemi Oświęcimskiej oraz ościennych powiatów. Coroczna wystawa malarstwa, rysunku, grafiki, rzeźby, ceramiki, fotografiki i technik mieszanych ukazuje potencjał i dorobek środowiska. Jest też afirmacją twórczej postawy wobec rzeczywistości.

Zapraszamy na wernisaż wystawy 22 kwietnia (piątek) 2022 r. o godz. 18:00

Wydarzeniu towarzyszvć będzie spektakl Teatru Ludowego Tradycja z Okleśnej pt. "Szablą i Sercem"
który rozpocznie się o godz. 18:30

Finisaż wystawy uświetni solowy koncert Doroty „Sowy” Kuzieli
27 maja 2022 o godz. 19:00.MOKSiR Chełmek, Plac Kilińskiego 3
___________________________________________________________________________________

Termin nadsyłania prac do 15.04.2022 r. do siedziby MOKSiR w Chełmku przy Placu Kilińskiego 3.

>>>regulamin do pobrania<<<

>>>RODO<<<

Beznazwy 1

wiosenny przeglądGAZmale

Sponsorem Głównym wydarzenia jest GAZ-SYSTEM www.gaz-system.pl

GAZ-SYSTEM jest spółką strategiczną dla polskiej gospodarki. Odpowiada za przesył gazu ziemnego, zarządza najważniejszymi gazociągami w Polsce oraz jest właścicielem Terminalu LNG im. Prezydenta Lecha Kaczyńskiego w Świnoujściu.

Spółka zapewnia bezpieczeństwo energetyczne Polski, przyczyniając się do rozwoju europejskiego rynku gazu. Wszystkie inwestycje GAZ-SYSTEM są prowadzone z zastosowaniem nowoczesnych technologii i systemów zabezpieczeń oraz z poszanowaniem środowiska naturalnego i praw wszystkich interesariuszy

logotyp cmyk z polem ochronnym antyaliasing