Warsztaty edukacyjne z tworzenia mydełek – nauka wśród śmiechu i zabawy

W trakcie wakacji OKSiR organizuje warsztaty tworzenia mydełek przeznaczone dla dzieci z naszej gminy, które cieszą się ogromnym zainteresowaniem wśród najmłodszych.

W czasie tegorocznych wakacji dzieci z gminy Oświęcim uczestniczą w specjalnie dla nich przygotowanych i prowadzonych przez OKSiR zajęciach artystyczno-edukacyjnych. W ich trakcie mają okazję do wykorzystania i rozwoju swoich talentów. Wśród nich szczególnym zainteresowaniem cieszą się zajęcia z tworzenia mydełek. W ich trakcie dzieci mają okazję bawić się i uczyć jednocześnie. Jest to także doskonała okazja do integracji najmłodszych mieszkańców naszej gminy, którzy mogą się lepiej poznać. Dzięki temu spotykając nowych ludzi mogą nawiązać przyjaźnie na całe życie. Zabawie towaryszy uśmiech i dużo dziecięcej radości, która sprawia, że życie staje się bardziej kolorowe.