Piątek, 21 października 2022

Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Halowej Piłce Nożnej Dziewcząt

Do zawodów przystąpiły reprezentacje piłkarek z: Rajska, Babic, Włosienicy, Grojca oraz Brzezinki

Zawody rozegrano systemem „każdy z każdym”. Poziom gry wszystkich drużyn był bardzo wyrównany i do samego końca nie było wiadomo, która drużyna odniesie zwycięstwo.

O końcowym zwycięstwie zadecydować musiały rzuty karne, gdzie w finale zawalczyły dziewczęta z Brzezinki z piłkarkami z Babic. Ostatecznie zwyciężyły po serii rzutów karnych (jedną bramką) dziewczęta z Babic. Drugie miejsce należało do zawodniczek ze Szkoły podstawowej z Brzezinki, a na trzeciej pozycji znalazły się piłkarki z Włosienicy.

Jak co roku całą imprezę wspar finansowo Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji Gminy Oświęcim fundując wspaniałe puchary dla najlepszych drużyn.

Serdecznie gratulujemy wszystkim zawodniczkom!