Piątek, 10 marca 2023

Gminne Igrzyska Dzieci Szkolnych w Siatkówce

Uczniowie startowali w kategorii dziewcząt oraz chłopców.

Celem zawodów było wyłonienie najlepszej drużyny, która będzie reprezentować Gminę Oświęcim podczas zawodów powiatowych.

Zawody zostały rozegrane systemem „każdy z każdym”, a poziom gry zarówno u dziewcząt jak i u chłopców był bardzo wyrównany.

W kategorii dziewcząt niepokonane okazały się siatkarki ze Szkoły Podstawowej z Brzezinki, zwyciężając wszystkie swoje mecze! Drugie miejsce zdobyły zawodniczki z Rajska, a III miejsce wywalczyły zawodniczki Zespołu Szkolno-Przedszkolnego z Harmęż.

W kategorii chłopców mistrzostwo Gminy Oświęcim wywalczyli również zawodnicy z Brzezinki! Na drugim miejscu uplasowali się siatkarze z Babic, a III miejsce należało do gospodarzy z Rajska.

Jak co roku całą imprezę wsparł finansowo Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji Gminy Oświęcim, fundując wspaniałe puchary dla najlepszych drużyn.

Serdecznie gratulujemy wszystkim zawodnikom!