Weź aktywny udział w wydarzeniach w naszej gminie

Weź aktywny udział w wydarzeniach w naszej gminie Wtorek, 16 kwietnia 2024 Nadchodzące miesiące będą bogate w wydarzenia kulturalne, sportowe i rekreacyjne w naszej gminie. Nie zabraknie również konkursów dla dzieci, młodzieży i dorosłych, jubileuszów organizacji społecznych czy obchodów świąt państwowych.

Posiadasz stare zdjęcia z gminy Oświęcim? Stwórz z nami wystawę

Posiadasz stare zdjęcia z gminy Oświęcim? Stwórz z nami wystawę Poniedziałek, 6 listopada 2023 Jak zmieniała się gmina Oświęcim? Jak wyglądała przed wojną i w czasie jej trwania, u zarania wolnej Polski, a jak na przełomie tysiącleci? Chcielibyśmy zobaczyć te zmiany na zdjęciach. Interesują nas ludzie, miejsca i wydarzenia.

Święto Narodowe Trzeciego Maja

Święto Narodowe Trzeciego Maja Piątek, 3 maja 2024 Miejskie uroczystości z okazji Święta Narodowego Trzeciego Maja miały miejsce w centrum Oświęcimia. Uczestniczyli w nich samorządowcy gminy Oświęcim z wójtem Mirosławem Smolarkiem.

Utrudnienia w komunikacji MZK w związku z "Marszem Żywych"

Utrudnienia w komunikacji MZK w związku z Czwartek, 2 maja 2024 Miejski Zakład Komunikacji sp. z o.o. w Oświęcimiu informuje, że w dniu 06.05.2024 r. odbędą się uroczystości pod nazwą „MARSZ ŻYWYCH”. W związku z powyższym planowane jest wyłączenie z ruchu kołowego:

Zaproszenie na I Sesję Rady Gminy Oświęcim

Zaproszenie na I Sesję Rady Gminy Oświęcim Czwartek, 2 maja 2024 Zapraszamy na I Sesję Rady Gminy Oświęcim, która odbędzie się w dniu 6 maja 2024 r., o godz.17:00 w sali Domu Ludowego w Grojcu, ul. Główna 1.

Konkurs rodzinny „Czyste płuca naszej planety”

Konkurs rodzinny „Czyste płuca naszej planety” Czwartek, 2 maja 2024 Zapraszamy do udziału w konkursie rodzinnym pt. „Czyste płuca naszej planety”. W konkursie mogą wziąć udział dwuosobowe zespoły, składające się z dziecka w wieku 6-9 lat oraz osoby dorosłej. Na prace czekamy do 17 maja.

Obwieszczenie Wójta Gminy Oświęcim

Obwieszczenie Wójta Gminy Oświęcim Wtorek, 30 kwietnia 2024 Obwieszczenie Wójta Gminy Oświęcim w sprawie dotyczącej wydania decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach dla przedsięwzięcia „Opracowanie dokumentacji technicznej na wykonaną śluzę w lewym wale rzeki Soły w km 0+910” – LEGALIZACJA”.

archiwum wiadomości