Wiosenny Koncert Muzyczny

DATA I GODZINA
Piątek, 12 kwietnia 2024
godz. 18:00
BILETY
wstęp wolny
ADRES
ul. Wadowicka 79, 32-600 Poręba Wielka
MIEJSCE
Dom Ludowy w Porębie Wielkiej

Razem z Wójtem Gminy Oświęcim zapraszamy Was do Poręby Wielkiej na Wiosenny Koncert Muzyczny - Zespół UNU Tribute to Perfect, który odbędzie się 12 kwietnia br., o 18:00.

Kim jest zespół UNU Tribute to Perfect?
UNU to profesjonalny, niepowtarzalny projekt muzyczny stworzony w formule „tributebandu” wykonującego największe przeboje grupy PERFECT. Zespół zadebiutował w lipcu 2022 roku koncertem z okazji Dni Kruszwicy występując jako support przed Cleo. Od tego momentu grupa koncertuje i ciągle poszerza repertuar czerpiąc z bogatej kolekcji przebojów Perfectu realizując postawiony przed sobą cel, jakim jest stworzenie najlepszego ”tributebandu” Perfectu na rynku muzycznym.

 

UNU to ludzie w dojrzałym wieku doskonale czujący prezentowanego muzycznie ducha epoki. Fenomenalny wokalista wraz ze swoim iście „perfectowym” głosem, wyglądem i charyzmą wsparty zawodowymi muzykami (Róże Europy, Roan, Quidam, DeLuzers, Charon Taxi) to gwarancja występu i jakości na najwyższym poziomie zapewniająca odbiór, do jakiego przyzwyczajeni byli fani Perfectu.

 

Zespół wpisany w booking eventowy kilku agencji koncertowych doczekał się za pośrednictwem jednej z nich świetnej oceny z ust samego Grzegorza Markowskiego.

GALERIA