Nasze panie w telewizji Silesia

Panie z Kół Gospodyń Wiejskich promowały Gminę Oświęcim i Ośrodek Kultury , Sportu i Rekreacji Gminy Oświęcim występując w programie telewizyjnym „ Ekspress Silesia” emitowanym przez regionalną Telewizje Silesia.

Panie, ubrane w piękne regionalne stroje prezentowały smakołyki naszej lokalnej kuchni oraz swoje umiejętności artystyczno - wokalne.

Dobrej zabawie i gotowaniu towarzyszyły rozmowy o zwyczajach i tradycjach panujących na terenie Gminy Oświęcim , w których to kultywacji i promocji nasze panie z kół gospodyń wiejskich biorą czynny udział, za co bardzo im dziękujemy.

Babice Brzezinka Grojec Poręba Wlk.  Harmęże Włosienica