Wakacje z OKSiR

Wakacje z OKSiR Poniedziałek, 22 czerwca 2020 Zapraszamy do zapoznania się z naszymi propozycjami na lipcowy wypoczynek.

Place zabaw otwarte

Place zabaw otwarte Poniedziałek, 1 czerwca 2020 Można wreszcie skorzystać z huśtawek i zjeżdżalni. Dostępne są też siłownie "pod chmurką". Trzeba jednak cały czas pamiętać o specjalnych środkach ostrożności.

Rozstrzygnięcie konkursu "Słowo dla mamy"

Rozstrzygnięcie konkursu Piątek, 22 maja 2020 Poniżej zamieszczamy listę laureatów konkursu literackiego, oraz prace zwycięskie i wyróżnione.

Wiersz Juliana Tuwima "Lokomotywa" w wykonaniu Modraszki

Wiersz Juliana Tuwima Środa, 13 maja 2020 Zapraszamy do obejrzenia kolejnego filmiku nagranego przez zespół "Modraszka". Tym razem "Lokomotywa"

Odeszła Krystyna Katańska

Odeszła Krystyna Katańska Piątek, 8 maja 2020 Z żalem zawiadamiamy, że w nocy z 7 na 8 maja 2020 zmarła jedna z członkiń Zespołu Pieśni i Tańca "Modraszka", Krystyna Katańska.

Otwieramy Orliki

Otwieramy Orliki Poniedziałek, 4 maja 2020 Z dniem dzisiejszym można korzystać z boisk na Orlikach w Brzezince i Babicach, niestety z pewnymi ograniczeniami.

Nowe instrumenty dla WOMM już dotarły.

Nowe instrumenty dla WOMM już dotarły. Poniedziałek, 4 maja 2020 Mimo kwarantanny, życie toczy się nadal. Dotarły nowe instrumenty dla Wielkiej Orkiestry Młodych Muzyków.

Zespół "Modraszka" przedstawia:

Zespół Wtorek, 28 kwietnia 2020 Mimo pandemii i utrudnień z nią związanych, Zespół Pieśni i Tańca "Modraszka" pracuje w trybie zdalnym. Na święta Wielkanocne nagrał piosenkę i złożył życzenia a teraz nagrał interpretację wiersza Jana Brzechwy pt. "Na straganie". Nagrane osobno przez aktorów kwestie zmontowano w jeden film. Zapraszamy.

Komunikat

Komunikat Środa, 11 marca 2020 Z przykrością informujemy, że ze względu na rozprzestrzeniający się wirus COVID-19, wszystkie zajęcia i próby organizowane przez OKSiR zostają zawieszone na czas nieokreślony.

Spotkania z Tradycją Świąteczną - Wielkanoc 2020

Spotkania z Tradycją Świąteczną - Wielkanoc 2020 Wtorek, 10 marca 2020 Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji Gminy Oświęcim z przykrością informuje, że z powodu zagrożenia wirusem COVID-19, zostaje odwołana impreza "Spotkania z Tradycją Świąteczną - Wielkanoc 2020" oraz oba konkursy z nią związane.

archiwum wiadomości