Pióra, perły, rękawiczki.

Pióra, perły, rękawiczki. Wtorek, 12 marca 2019 Takiej „Modraszki” jeszcze nikt nie widział. Gdzie podziały się chusty, gorsety, korale, zapaski, krakuski i brzękadła? Na tę jedną noc członkowie Zespołu Pieśni i Tańca postanowili przenieść się w swingowe czasy lat 20 i 30. Dosłownie.

Konkursy Oświęcimskiego Centrum Kultury

Konkursy Oświęcimskiego Centrum Kultury Czwartek, 7 marca 2019 OCK zaprasza do wzięcia udziału w organizowanych konkursach

“Nasza Europa”. Konkurs dla młodzieży

“Nasza Europa”. Konkurs dla młodzieży Wtorek, 5 marca 2019 Literatura, muzyka i plastyka to dziedziny artystyczne, na niwie których można wyrazić swoją europejską tożsamość i promować ideę zjednoczonej Europy, w ramach konkursu pod nazwą „Nasza Europa”. Konkurs jest inicjatywą partnerskich samorządów: Powiatu Oświęcimskiego i Powiatu Dachau w Niemczech. Przeprowadzony zostanie równolegle w obu krajach.

Gminne Igrzyska Dzieci i Młodzieży w Siatkówce Dziewcząt

Gminne Igrzyska Dzieci i Młodzieży w Siatkówce Dziewcząt Czwartek, 28 lutego 2019 Dnia 27 lutego 2019 roku w Szkole Podstawowej w Rajsku odbyły się Gminne Igrzyska Dzieci Szkolnych oraz Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Siatkówce dziewcząt.

Gminne Igrzyska Dzieci i Młodzieży w Siatkówce Chłopców

Gminne Igrzyska Dzieci i Młodzieży w Siatkówce Chłopców Wtorek, 26 lutego 2019 Dnia 25 lutego 2019 roku w Szkole Podstawowej w Rajsku odbyły się Gminne Igrzyska Dzieci Szkolnych oraz Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Siatkówce chłopców.

Baranek Wielkanocnu - Konkurs

Baranek Wielkanocnu - Konkurs Środa, 20 lutego 2019 Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji Gminy Oświęcim zaprasza do wzięcia udziału w konkursie na wykonanie baranka wielkanocnego. Prace zostaną zaprezentowane podczas "Spotkania z Tradycją Świąteczną - Wielkanoc 2019". Impreza odbędzie się w Niedzielę Palmową, 14 kwietnia , w sali OSP we Włosienicy.

Przyjdź z palmą, zgarnij nagrodę.

Przyjdź z palmą, zgarnij nagrodę. Środa, 20 lutego 2019 Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji Gminy Oświęcim zaprasza do wzięcia udziału w dorocznym konkursie na wykonanie palmy wielkanocnej. Zostaną one zaprezentowane podczas Spotkania z Tradycją Świąteczną - Wielkanoc 2019. Impreza odbędzie się w Niedzielę Palmową, 14 kwietnia , w sali OSP we Włosienicy.

Nabór do ZPiT "Modraszka"

Nabór do ZPiT Wtorek, 19 lutego 2019 Zespół Pieśni i Tańca "Modraszka" zaprasza wszystkich miłośników tańca i śpiewu ludowego na spotkanie w Domu Ludowym w Grojcu przy ul. Głównej 1. Wiek i płeć nie mają znaczenia. ZAPRASZAMY.

PIKNIK RODZINNY

PIKNIK RODZINNY Wtorek, 12 lutego 2019 Piknik Rodzinny jest wspaniałą okazją do spotkania i wspólnej zabawy mieszkańców Gminy Oświęcim.

TURNIEJ SPORTOWY PIŁKI NOŻNEJ

TURNIEJ SPORTOWY PIŁKI NOŻNEJ Wtorek, 12 lutego 2019 Zajęcia sportowe dla dzieci i młodzieży ćwiczą nie tylko ich ciało, ale i umysł. Aktywność fizyczna to doskonała okazja do pozbycia się nadmiaru energii .

archiwum wiadomości