WAŻNA INFORMACJA

WAŻNA INFORMACJA Środa, 8 lutego 2023 Aby usprawnić zajmowanie miejsc podczas Koncertu Karnawałowego Wielkiej Orkiestry Młodych Muzyków, wprowadzone zostały bezpłatne wejściówki na koncert. Wejściówki można odbierać w Informacji OCK w godzinach 15:00-19:00.

Turniej Tenisa Stołowego

Turniej Tenisa Stołowego Czwartek, 26 stycznia 2023 Zapraszamy miłośników ping ponga do wzięcia udziału w Otwartym Turnieju Tenisa Stołowego w sobotę 4 lutego w Grojcu. Na zwycięzców czekają nagrody.

Koncert Wielkiej Orkiestry Młodych Muzyków

Koncert Wielkiej Orkiestry Młodych Muzyków Środa, 11 stycznia 2023 Ośrodek Kultury Sportu i Rekreacji Gminy Oświęcim oraz Wielka Orkiestra Młodych Muzyków zaprasza na Koncert Kolędowo - Noworoczny, który odbędzie się w sali widowiskowej Domu Ludowego w Grojcu w niezielę 22 stycznia 2023 r. o godzinie 17:00. WSTĘP WOLNY!

Ognisko Bożonarodzeniowe

Ognisko Bożonarodzeniowe Wtorek, 27 grudnia 2022 Jak co roku, zapraszamy do wspólnego śpiewania kolęd przy ognisku. Teren przy Przedszkolu Samorządowym w Zaborzu w środę 28 grudnia o godz. 18:00

Niepodległość Pieśnią Opowiedziana

Niepodległość Pieśnią Opowiedziana Środa, 16 listopada 2022 Zespół Porębianie zaprasza na widowisko muzyczne pt. "Niepodległość Pieśnią Opowiedziana" które odbędzie się najbliższy piątek 18.11.2022 o godzinie 18:00 w sali domu ludowego w Porębie Wielkiej ul. Wadowicka 79.WSTĘP WOLNY! Serdecznie zapraszamy.

Uroczystości listopadowe w gminie Oświęcim

Uroczystości listopadowe w gminie Oświęcim Piątek, 4 listopada 2022 Zapraszamy na uroczystości, koncerty i imprezy organizowane w naszej gminie, związane ze Świętem Niepodległości.

VII Konkurs Pieśni Patriotycznej

VII Konkurs Pieśni Patriotycznej Wtorek, 11 października 2022 To już po raz siódmy Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji zaprasza do wzięcia udziału w Gminnym Konkursie Pieśni Patriotycznej.

Koncert

Koncert Piątek, 23 września 2022 Serdecznie zapraszamy na koncert Jana Kantego Pawluśkiewicza, który odbędzie się 1 października w kościele św. Józefa w Oświęcimiu.

Spotkanie autorskie z Niną Majewską - Brown

Spotkanie autorskie z Niną Majewską - Brown Czwartek, 22 września 2022 Spotkanie z Nina Majewska-Brown autorką książki "Ocalona z Auschwitz" opartej na prawdziwych wydarzeniach. Jej bohaterami są Franciszka i Wawrzyniec Kulig z Poręby Wielkiej. Zapraszamy!!!

WSPÓLNE ŚPIEWANIE

WSPÓLNE ŚPIEWANIE Sobota, 13 sierpnia 2022 Impreza odwołana ze względu na niekorzystne warunki atmosferyczne. Przepraszamy.