80 Rocznica Boju Pod Rajskiem

80 Rocznica Boju Pod Rajskiem Wtorek, 20 sierpnia 2019 Zapraszamy do wzięcia udziału w upamiętnieniu żołnierzy, którzy brali czynny udział w bitwie pod Rajskiem z 3 na 4 września 1939 roku. Obchody rozpoczniemy Mszą św. w Parafii Przenajświętszej Trójcy następnie przejdziemy korowodem pod pomnik i jak co roku oddamy hołd poległym.

Święto Stroju Narodowego i Ludowego w Zaborzu

Święto Stroju Narodowego i Ludowego w Zaborzu Środa, 14 sierpnia 2019 Zapraszamy wszystkich, którym podoba się polski strój narodowy i/lub ludowy, do wzięcia udziału w imprezie promującej nasze piękne ubiory. Będzie mnóstwo zabawy i dobrego jedzenia.

Gminny Konkurs na Najładniejszą Dekorację Dożynkową

Gminny Konkurs na Najładniejszą Dekorację Dożynkową Piątek, 2 sierpnia 2019 W związku ze zbliżającymi się dożynkami 2019 Ośrodek Kultury Sportu i Rekreacji Gminy Oświęcim ogłasza konkurs na najładniejszą dekorację dożynkową zapowiadającą i promującą dożynki sołeckie w gminie Oświęcim. Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie po zapoznaniu się z załączonym regulaminem.

Piknik Charytatywny w Stawach Grojeckich

Piknik Charytatywny w Stawach Grojeckich Wtorek, 30 lipca 2019 Organizatorzy zapraszają na Piknik Charytatywny przy budynku GOPS w Stawach Grojeckich. Animacje dla dzieci, smakołyki z ziemniaków przygotowane przez restaurację Mamma Mia a przy tym będzie można wspomóc leczenie Basi Warzechy. Wójt Gminy Oświęcim objął imprezę patronatem honorowym. UWAGA NIESPODZIANKA!!! OKOŁO GODZ. 21:00 ODBĘDZIE SIĘ POKAZ LASERÓW I ŚWIATEŁ!!! ZAPRASZAMY!

Regionalne Spotkania z Tradycją

Regionalne Spotkania z Tradycją Poniedziałek, 8 lipca 2019 Zapraszamy wszystkich na ucztę folklorystyczną, na której wystąpią zespoły obrzędowe, ludowe oraz pieśni i tańca z powiatów: oświęcimskiego, bielskiego, częstochowskiego, żywieckiego, suskiego, cieszyńskiego oraz z Bieszczad. Przez sobotę i niedzielę na Rynku Głównym w Oświęcimiu będzie rozbrzmiewać muzyka z niemal całej południowej Polski. ZAPRASZAMY!

Miejsca parkingowe podczas Dni Gminy

Miejsca parkingowe podczas Dni Gminy Środa, 5 czerwca 2019 Zapraszamy do zapoznania się z rozmieszczeniem miejsc parkingowych podczas Dni Gminy Oświęcim w Porębie Wielkiej oraz z Regulaminem Imprezy.

MUSICAL GREASE

MUSICAL GREASE Środa, 5 czerwca 2019 Młodzieżowy Dom Kultury w Oświęcimiu zaprasza Państwa na musical GREASE w międzynarodowej obsadzie młodzieżowej. Powstaje on w ramach wymiany artystycznej Młodzieżowego Domu Kultury z grupami młodzieży ze Szkocji i Portugalii. WSTĘP WOLNY

Wielki Rodzinny Piknik Sportowy

Wielki Rodzinny Piknik Sportowy Środa, 22 maja 2019 Zapraszamy na Wielki Rodzinny Piknik Sportowy, który odbędzie się w niedzielę 2 czerwca na parkingu przed siedzibą OKSiR i na boisku ORLIK w Brzezince ul. Sportowa 9

Rajd Rowerowy "Poznajemy Gminę" w ramach obchodów Dni Gminy Oświęcim 2019

Rajd Rowerowy Środa, 15 maja 2019 To już trzeci taki rajd rowerowy po naszej gminie. Zapraszamy mieszkańców gminy i miasta Oświęcim i wszystkich, którzy lubią jeździć na rowerze. Po rajdzie moc atrakcji na mecie w Porębie Wielkiej.

XVII Bieg Sołecki w Zaborzu

XVII Bieg Sołecki w Zaborzu Środa, 15 maja 2019 Zapraszamy biegaczy na coroczny bieg przełajowy w Zaborzu. Szczegóły na plakacie