Konkurs literacki

Konkurs literacki Środa, 22 kwietnia 2020 Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji Gminy Oświęcim zaprasza mieszkańców naszej gminy do wzięcia udziału w naszym konkursie. Bez względu na płeć i wiek wszyscy mamy bądź mieliśmy mamę. Możecie wyrazić swoje uczucia pisząc o niej. Zostańcie w domu i podzielcie się z nami swoją twórczością. Regulamin konkursu i karta zgłoszenia do pobrania w załączniku.

Nabór do orkiestry WOMM

Nabór do orkiestry WOMM Czwartek, 27 lutego 2020 Bez względu na wiek i profesję, zapraszamy do spróbowania swoich sił w Wielkiej Orkiestrze Młodych Muzyków. Liczy się chęć zdobywania nowych doświadczeń, poznawania nowych ludzi i zaangażowanie w zespół.

Konkurs rodzinny z nagrodami!

Konkurs rodzinny z nagrodami! Środa, 26 lutego 2020 Zachęcamy mieszkańców do wzięcia udziału w corocznym konkursie wielkanocnym. Tym razem oczekujemy przepięknych, własnoręcznie wykonanych pisanek wielkanocnych. Regulamin konkursu i karta zgłoszenia do pobrania w załączniku.

OKSiR ogłasza Konkurs

OKSiR ogłasza Konkurs Środa, 26 lutego 2020 Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji Gminy Oświęcim zaprasza do wzięcia udziału w dorocznym konkursie na wykonanie palmy wielkanocnej. Zostaną one zaprezentowane podczas „Spotkania z Tradycją Świąteczną - Wielkanoc 2020”. Impreza odbędzie się w Niedzielę Palmową, 5 kwietnia, w sali OSP w Rajsku.

Koncert Karnawałowy w OCK

Koncert Karnawałowy w OCK Wtorek, 28 stycznia 2020 Zapraszamy na Koncert Karnawałowy w wykonaniu Wielkiej Orkiestry Młodych Muzyków pod batutą Przemysława Drabczyka, który odbędzie się w Oświęcimskim Centrum Kultury 20 lutego 2020 r. o godz. 19:00.

Koncert Świąteczno - Noworoczny Wielkie Orkiestry Młodych Muzyków

Koncert Świąteczno - Noworoczny Wielkie Orkiestry Młodych Muzyków Czwartek, 16 stycznia 2020 OKSiR zaprasza wszystkich miłośników muzyki i naszej orkiestry dętej pod batutą Przemka Drabczyka na koncert, który odbędzie się w sali widowiskowej Domu Ludowego w Grojcu w niedzielę 26 stycznia o godz. 17:30. Koncert odbywa się pod honorowym patronatem Wójta Gminy Oświęcim. UWAGA! WSTĘP WOLNY!

Ferie Zimowe 2020

Ferie Zimowe 2020 Piątek, 3 stycznia 2020 Zapraszamy do zapoznania się z propozycjami Ośrodka Kultury, Sportu i Rekreacji Gminy Oświęcim, Gminnej Biblioteki Publicznej i Świetlic Środowiskowych na nadchodzące Ferie.

Koncert Kolęd i Pastorałek w Rajsku

Koncert Kolęd i Pastorałek w Rajsku Czwartek, 2 stycznia 2020 Zapraszamy mieszkańców gminy i miasta Oświęcim na coroczne kolędowanie z zespołami amatorskimi. W tym roku spotykamy się w Rajsku w parafii pw. Trójcy Przenajświętszej.

Spotkania z tradycją świąteczną - Wigilia 2019

Spotkania z tradycją świąteczną - Wigilia 2019 Poniedziałek, 25 listopada 2019 Zapraszamy mieszkańców na coroczne "Spotkania z Tradycją Świąteczną - Wigilia 2019" które w tym roku są nieco wcześniej niż zwykle tj. 8 grudnia w Remizie OSP w Broszkowicach o godz. 15:00.

Konkurs Bożonarodzeniowy

Konkurs Bożonarodzeniowy Środa, 6 listopada 2019 Zapraszamy całe rodziny do wzięcia udziału w naszym konkursie na najpiękniejszy stroik świąteczny. Szczegóły konkursu w regulaminie.