Rajd Rowerowy "Poznajemy Gminę"

Rajd Rowerowy Piątek, 7 września 2018 Zapraszamy mieszkańców miasta i gminy Oświęcim oraz wszystkich sympatyków jazdy na rowerze do wzięcia udziału w drugim rajdzie rowerowym po naszej gminie.

79 Rocznica Boju pod Rajskiem

79 Rocznica Boju pod Rajskiem Wtorek, 28 sierpnia 2018 Gmina Oświęcim zaprasza na obchody 79 rocznicy Boju pod Rajskiem

Wakacyjne zajęcia na ORLIKU w Brzezince

Wakacyjne zajęcia na ORLIKU w Brzezince Poniedziałek, 30 lipca 2018 Zapraszamy do zapoznania się z harmonogramem zajęć na ORLIKU.

Turniej Piłki Plażowej o Puchar Sołtysa Stawów Monowskich

Turniej Piłki Plażowej o Puchar Sołtysa Stawów Monowskich Poniedziałek, 30 lipca 2018 Zapraszamy drużyny do wzięcia udziału w Turnieju Piłki Plażowej. Zapisy przed turniejem.

Konkurs na najładniejszą dekorację dożynkową

Konkurs na najładniejszą dekorację dożynkową Piątek, 13 lipca 2018 Zapraszamy organizatorów dożynek w gminie Oświęcim do wzięcia udziału w konkursie organizowanym przez Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji Gminy Oświęcim. Szczegóły w załącznikach.

76 - rocznica utworzenia Karnej Kompanii Kobiet KL Auschwitz - Bór/Budy

76 - rocznica utworzenia  Karnej Kompanii Kobiet KL Auschwitz - Bór/Budy Czwartek, 21 czerwca 2018 Fundacja Pobliskie Miejsca Pamięci Auschwitz-Birkenau zaprasza na uroczystość symbolicznego złożenie kwiatów oraz upamiętnienia pierwszego transportu 400 kobiet więźniarek obozu KL Auschwitz w tym 200 Polek i 200 Żydówek różnych narodowości do Karnej Kompanii Kobiet KL Auschwitz - Bór/Budy

Święto Stroju Narodowego i Ludowego

Święto Stroju Narodowego i Ludowego Czwartek, 7 czerwca 2018 Zapraszamy mieszkańców gminy na Święto Stroju Narodowego i Ludowego, które odbędzie się na terenie przy Przedszkolu Samorządowym w Zaborzu. Rozpoczynamy o godz. 14:00 - coroczna Msza św. polowa na świętego Antoniego, później występy, konkursy i biesiada przy staropolskim bigosie.

IV Memoriał im. Janusza Klimeckiego

IV Memoriał im. Janusza Klimeckiego Czwartek, 7 czerwca 2018 Zapraszamy wszystkich pasjonatów królewskiej gry na IV Otwarty Turniej Szachowy im. Janusza Klimeckiego w Stawach Monowskich. Szczegóły na plakacie.

Dni Gminy Oświęcim

Dni Gminy Oświęcim Wtorek, 15 maja 2018 Zapraszamy mieszkańców na coroczne święto naszej gminy. W tym roku spotykamy się w Zaborzu przy stadionie LKS Zaborzanka w dniach 9 i 10 czerwca. Szczegóły na plakatach.

Spotkanie informacyjne

Spotkanie informacyjne Wtorek, 15 maja 2018 LGD Dolina Soły zaprasza przedstawicieli organizacji pozarządowych, jednostek sektora finansów publicznych i osoby fizyczne z obszaru gmin: Brzeszcze, Chełmek i Oświęcim, na spotkanie informacyjne nt. ubiegania się o wsparcie finansowe w ramach planowanych do ogłoszenia naborów wniosków. Szczegóły na plakacie