Niepodległość Pieśnią Opowiedziana

Niepodległość Pieśnią Opowiedziana Środa, 16 listopada 2022 Zespół Porębianie zaprasza na widowisko muzyczne pt. "Niepodległość Pieśnią Opowiedziana" które odbędzie się najbliższy piątek 18.11.2022 o godzinie 18:00 w sali domu ludowego w Porębie Wielkiej ul. Wadowicka 79.WSTĘP WOLNY! Serdecznie zapraszamy.

Uroczystości listopadowe w gminie Oświęcim

Uroczystości listopadowe w gminie Oświęcim Piątek, 4 listopada 2022 Zapraszamy na uroczystości, koncerty i imprezy organizowane w naszej gminie, związane ze Świętem Niepodległości.

VII Konkurs Pieśni Patriotycznej

VII Konkurs Pieśni Patriotycznej Wtorek, 11 października 2022 To już po raz siódmy Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji zaprasza do wzięcia udziału w Gminnym Konkursie Pieśni Patriotycznej.

Koncert

Koncert Piątek, 23 września 2022 Serdecznie zapraszamy na koncert Jana Kantego Pawluśkiewicza, który odbędzie się 1 października w kościele św. Józefa w Oświęcimiu.

Spotkanie autorskie z Niną Majewską - Brown

Spotkanie autorskie z Niną Majewską - Brown Czwartek, 22 września 2022 Spotkanie z Nina Majewska-Brown autorką książki "Ocalona z Auschwitz" opartej na prawdziwych wydarzeniach. Jej bohaterami są Franciszka i Wawrzyniec Kulig z Poręby Wielkiej. Zapraszamy!!!

WSPÓLNE ŚPIEWANIE

WSPÓLNE ŚPIEWANIE Sobota, 13 sierpnia 2022 Impreza odwołana ze względu na niekorzystne warunki atmosferyczne. Przepraszamy.

Noc Kupały

Noc Kupały Piątek, 10 czerwca 2022 Zapraszamy do wzięcia udziału w imprezie plenerowej organizowanej przez Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji Gminy Oświęcim.

Pozytywny Dzień Dziecka

Pozytywny Dzień Dziecka Niedziela, 5 czerwca 2022 Stowarzyszenie Pozytywni zaprasza na Pozytywny Dzień Dziecka dla Dominika Kulety – w niedzielę 5 czerwca na terenach Iskry Brzezinka.

Czerwcowy Piknik Rodzinny

Czerwcowy Piknik Rodzinny Poniedziałek, 30 maja 2022 Zapraszamy do uczestnictwa w imprezie plenerowej, która odbędzie się w Stawach Grojeckich (za budynkiem GOPS) w sobotę 4 czerwca 2022 od godz. 16:00.

Poznajemy Gminę - Rajd Rowerowy

Poznajemy Gminę - Rajd Rowerowy Poniedziałek, 30 maja 2022 Zapraszamy miłośników jazdy na rowerze na kolejny rajd rowerowy po naszej gminie. W tym roku będzie możliwość podczas rajdu zwiedzić stałą wystawę "Klisze Pamięci" Mariana Kołodzieja u o. Franciszkanów w Harmężach (punkt 1). Może wejść grupa 30 osób o godz. 11:00. Decyduje kolejność zgłoszeń na miejscu.