Przez Trudy do Gwiazd - po raz drugi i ostatni.

Przez Trudy do Gwiazd - po raz drugi i ostatni. Poniedziałek, 19 lutego 2018 Zapraszamy na jedyne w swoim rodzaju widowisko poetyczno - muzyczne pt.: "Przez Trudy do Gwiazd". Na prośbę wielu osób, które nie mogły go zobaczyć 10 grudnia 2017 powtarzamy spektakl. Jest to ostatnia szansa, żeby uczestniczyć w tym wydarzeniu. Ze względu na ilość osób zaangażowanych w ten projekt jest on niezwykle trudny do realizacji. ZAPRASZAMY!

Rodzinny Konkurs Wielkanocny

Rodzinny Konkurs Wielkanocny Środa, 7 lutego 2018 Zapraszamy dzieci, młodzież wraz z rodzicami i opiekunami do wzięcia udziału w naszym konkursie wielkanocnym pn.: "Stroik Wielkanocny 2018" Prosimy o zapoznanie się z regulaminem i wypełnienie formularza zgłoszeniowego. Czekają atrakcyjne nagrody!!!

Koncert Noworoczny

Koncert Noworoczny Środa, 3 stycznia 2018 Zapraszamy na Koncert Noworoczny w wykonaniu orkiestry dętej działającej przy OKSiR - Wielkiej Orkiestry Młodego Muzyka pod batutą Przemysława Drabczyka. Sala widowiskowa Domu Ludowego w Grojcu 28 stycznia 2018 r o godzinie 17:00 WSTĘP WOLNY

Koncert kolęd i pastorałek

Koncert kolęd i pastorałek Wtorek, 2 stycznia 2018 Zapraszamy mieszkańców do wspólnego śpiewania kolęd i pastorałek. W tym roku koncert odbędzie się w parafii Matki Bożej Niepokalanej w Harmężach w niedzielę 14 stycznia o godz. 15:00. Wstęp wolny. ZAPRASZAMY

Modelarstwo kartonowe

Modelarstwo kartonowe Wtorek, 19 grudnia 2017 Od połowy stycznia rusza kółko modelarskie w Grojcu.

ŚwiątecznyTurniej Szachowy

ŚwiątecznyTurniej Szachowy Piątek, 15 grudnia 2017 Zapraszamy wszystkich szachistów na Świąteczny Otwarty Turniej Szachowy, który odbędzie się w środę 27 grudnia w świetlicy wiejskiej w Stawach Monowskich od godziny 16:00.

Spotkania z tradycją świąteczną - Wigilia 2017

Spotkania z tradycją świąteczną - Wigilia 2017 Czwartek, 7 grudnia 2017 Zapraszamy mieszkańców na coroczną imprezę związaną ze Świętami Bożego Narodzenia. Szczegóły na plakacie.

Konkurs dla dzieci i młodzieży

Konkurs dla dzieci i młodzieży Piątek, 24 listopada 2017 Zapraszamy do udziału w konkursie plastycznym dla dzieci oraz literackim dla dzieci starszych i młodzieży. Szczegóły w Regulaminie.

Przez trudy do gwiazd

Przez trudy do gwiazd Piątek, 24 listopada 2017 Zapraszamy na widowisko poetyczno-muzyczne pt.: "Przez trudy do gwiazd". Jest to pierwszy projekt, w którym wezmą udział zespoły z różnych części naszej gminy i przedstawią wspólnie widowisko.

Spotkanie w Wojciechem Jagielskim

Spotkanie w Wojciechem Jagielskim Środa, 22 listopada 2017 Gminna Biblioteka Publiczna w Grojcu zaprasza na spotkanie z dziennikarzem, reportażystą,pisarzem i publicystą - Wojciechem Jagielskim