Spotkania z tradycją świąteczną - Wigilia 2018

Spotkania z tradycją świąteczną - Wigilia 2018 Poniedziałek, 10 grudnia 2018 Zapraszamy na coroczną imprezę przedświąteczną. Jak co roku występy artystyczne i pyszne dania wigilijne przygotowane przez nasze panie z KGW. W tym roku gościmy w Brzezince. ZAPRASZAMY.

Warsztaty Rodzinne - Ozdoby Choinkowe

Warsztaty Rodzinne - Ozdoby Choinkowe Piątek, 7 grudnia 2018 Zapraszamy rodziców i dzieci do wzięcia udziału w naszej imprezie. Podczas warsztatów wszystkie zdrowe osoby w wieku 18 - 55 lat będą mogły bezpłatnie zarejestrować się w bazie potencjalnych dawców komórek macierzystych.

Rodzinny Konkurs Bożonarodzeniowy

Rodzinny Konkurs Bożonarodzeniowy Wtorek, 27 listopada 2018 Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w naszym konkursie. Regulamin i formularz zgłoszeniowy w załączniku.

Biesiada Patriotyczna

Biesiada Patriotyczna Piątek, 2 listopada 2018 Zapraszamy na drugą Biesiadę Patriotyczną. Bezpłatne zaproszenia do odebrania w OKSiR, Urzędzie Gminy Oświęcim oraz w Gminnej Bibliotece Publicznej

„Niepodległa Ojczyzna – nasza duma, nasza nadzieja. . . „

„Niepodległa Ojczyzna – nasza duma, nasza nadzieja. . . „ Poniedziałek, 29 października 2018 Sołtys Poręby Wielkiej z Radą Sołecką i OKSiR zapraszają na uroczyste obchody 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości.

Koncert Pamięci w Rajsku

Koncert Pamięci w Rajsku Poniedziałek, 15 października 2018 Zapraszamy na Koncert Pamięci organizowany przez Stowarzyszenie "Kołatka" we współpracy z sołtysem Rajska i OKSiR. Nic nie zastąpi słuchania muzyki "na żywo" i atmosfery panującej na koncercie, dlatego polecamy Państwu, abyście skorzystali z tej niepowtarzalnej okazji. Wstęp jest nieodpłatny, a muzycy to artyści o wysokich umiejętnościach, koncertujący w kraju i poza granicami. ZAPRASZAMY. SZCZEGÓŁY NA PLAKACIE.

„Niepodległa do Hymnu”

„Niepodległa do Hymnu” Piątek, 12 października 2018 „Niepodległa do Hymnu” – włącz się w ogólnopolskie śpiewanie 11 listopada W 2018 świętujemy setną rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. W związku ze zbliżającą się datą 11 listopada - jedną z najważniejszych w naszej historii – Biuro Programu „Niepodległa” zaprasza do współtworzenia wyjątkowego wydarzenia. „Niepodległa do Hymnu” to inicjatywa, której podstawowym celem jest zaangażowanie Polek i Polaków do wspólnego zaśpiewania hymnu 11 listopada dokładnie o godzinie 12:00.

Koncert w Porębie Wielkiej

Koncert w Porębie Wielkiej Środa, 10 października 2018 Zapraszamy wszystkich na tegoroczny koncert zespołów: "Porębianie" i "Trojak" pod tytułem: " Niepodległość Pieśnią Opowiedziana", który odbędzie się w sali widowiskowej domu ludowego w Porębie Wielkiej 19 października 2018 r. o godz. 18:00

IV Konkurs Pieśni Patriotycznej

IV Konkurs Pieśni Patriotycznej Poniedziałek, 17 września 2018 Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji Gminy Oświęcim zaprasza do udziału w Gminnym Konkursie Pieśni Patriotycznej. Wszystkie informacje dotyczące konkursu, regulamin oraz kartę zgłoszeniową znajdziecie Państwo poniżej w załącznikach.

V Ogólnopolski Konkurs Fotograficzny „Moje miejsce na ziemi”

V Ogólnopolski Konkurs Fotograficzny „Moje miejsce na ziemi” Piątek, 14 września 2018 Młodzieżowy Dom Kultury w Oświęcimiu zaprasza młodzież w wieku 13 - 19 lat do wzięcia udziału w konkursie fotograficznym pn.: Moje miejsce na ziemi"