Święto Stroju Narodowego i Ludowego

Święto Stroju Narodowego i Ludowego Czwartek, 7 czerwca 2018 Zapraszamy mieszkańców gminy na Święto Stroju Narodowego i Ludowego, które odbędzie się na terenie przy Przedszkolu Samorządowym w Zaborzu. Rozpoczynamy o godz. 14:00 - coroczna Msza św. polowa na świętego Antoniego, później występy, konkursy i biesiada przy staropolskim bigosie.

IV Memoriał im. Janusza Klimeckiego

IV Memoriał im. Janusza Klimeckiego Czwartek, 7 czerwca 2018 Zapraszamy wszystkich pasjonatów królewskiej gry na IV Otwarty Turniej Szachowy im. Janusza Klimeckiego w Stawach Monowskich. Szczegóły na plakacie.

Dni Gminy Oświęcim

Dni Gminy Oświęcim Wtorek, 15 maja 2018 Zapraszamy mieszkańców na coroczne święto naszej gminy. W tym roku spotykamy się w Zaborzu przy stadionie LKS Zaborzanka w dniach 9 i 10 czerwca. Szczegóły na plakatach.

Spotkanie informacyjne

Spotkanie informacyjne Wtorek, 15 maja 2018 LGD Dolina Soły zaprasza przedstawicieli organizacji pozarządowych, jednostek sektora finansów publicznych i osoby fizyczne z obszaru gmin: Brzeszcze, Chełmek i Oświęcim, na spotkanie informacyjne nt. ubiegania się o wsparcie finansowe w ramach planowanych do ogłoszenia naborów wniosków. Szczegóły na plakacie

XVI Bieg Sołecki w Zaborzu

XVI Bieg Sołecki w Zaborzu Poniedziałek, 14 maja 2018 Zapraszamy wszystkich lubiących biegać na bieg przełajowy w Zaborzu. Atrakcyjne nagrody, gastronomia i mnóstwo świetnej zabawy. ZAPRASZAMY!

Koncert Zespołu "Porębianie"

Koncert Zespołu Środa, 25 kwietnia 2018 Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji Gminy Oświęcim zaprasza na koncert Zespołu "Porębianie" związany z promocją płyty.

8 Maja w Porębie Wielkiej

8 Maja w Porębie Wielkiej Poniedziałek, 23 kwietnia 2018 Organizatorzy zapraszają na uroczystość związaną z zakończeniem II Wojny Światowej oraz 30-lecia odsłonięcia Pomnika poległych i Pomordowanych Mieszkańców Poręby Wielkiej podczas I i II Wojny Światowej.

3 Maja we Włosienicy

3 Maja we Włosienicy Poniedziałek, 23 kwietnia 2018 Obchody 100-lecia Odzyskania przez Polskę Niepodległości

Warsztaty Zdrowia dla Kobiet

Warsztaty Zdrowia dla Kobiet Poniedziałek, 23 kwietnia 2018 Projekt " Kształtowanie świadomości zdrowotnej kobiet w wieku 50 - 69 lat w zakresie profilaktyki raka piersi" dofinansowany z Funduszy Europejskich w ramach Regionalnego programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014 - 2020.

77 ROCZNICA WYSIEDLEŃ BRZEZINKI I OKOLICZNYCH MIEJSCOWOŚCI

77 ROCZNICA WYSIEDLEŃ BRZEZINKI I OKOLICZNYCH MIEJSCOWOŚCI Czwartek, 19 kwietnia 2018 Gmina Oświęcim zaprasza na obchody 77 rocznicy wysiedleń mieszkańców Brzezinki i okolicznych miejscowości. Poniedziałek 23 kwietnia 2018 r. godz. 10:00