Zapraszamy do pobrania mobilnego przewodnika po gminie Oświęcim

"Oświęcim-Vavrecka – z dziedzictwem w przyszłość" to bogate źródło wiadomości o gminie Oświęcim, na którą składa się 13 wiosek, zaskakująco ciekawych, oferujących miłe spędzenie czasu na łonie przyrody i zwiedzanie urokliwych zabytków.

 

Znajdziesz tu opisy najciekawszych i najważniejszych miejsc, zwierząt i roślin, a nade wszystko urokliwe szlaki rowerowe. Każda wycieczkowa trasa została opatrzona przyjazną nawigacją, która ułatwi zarówno dotarcie do niej, jak i przejazd samym szlakiem.

 

Bogaty zasób zdjęć, map i opisów jest poręcznym przewodnikiem i równocześnie bazą informacji o gminie Oświęcim. Aplikacja "Oświęcim-Vavrecka – z dziedzictwem w przyszłość" jest zarówno dla tych, którzy jeszcze w ogóle nie znają tych okolic, jak i dla tych, którzy chcą zobaczyć ich najciekawsze zakątki.

 

Projekt jest współfinansowany z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Współpracy Transgranicznej Interreg V-A Polska - Słowacja 2014 – 2020 oraz z budżetu państwa. Projekt obejmuje również powstanie słowacko-języcznej wersji aplikacji wraz z informacją dotyczącą partnerskiej gminy Wawreczka, położonej w północnej Słowacji, w powiecie Namestovo, w kraju żylińskim.

 

Aplikację można pobrać ze sklepów "Google Play" dla systemu android oraz  "App Store" dla iOS, lub bezpośrednio z poniższych linków:

 

 

Aplikacja android:

https://play.google.com/store/apps/details?id=pl.amistad.treespot.oswiecim_vavrecka

 

 

Aplikacja iOS:

https://apps.apple.com/us/app/oświęcim-vavrecka/id1487844840?ls=1