Poznajemy Małopolskę Zachodnią. Trzebinia – aktywnie, kulturalnie i sportowo!

Poznajemy Małopolskę Zachodnią. Trzebinia – aktywnie, kulturalnie i sportowo! Piątek, 23 września 2022 Odkryj miejsca o dużych walorach przyrodniczych, rekreacyjnych i turystycznych, w tym związane z  wielowiekową tradycją górnictwa i przemysłu: wrotkowisko w Trzebińskim Parku Rozrywki, nowoczesne ośrodki rekreacyjne nad Zalewem Chechło, i „Balaton"-

Polowanie Koła Łowieckiego "Cyranka"

Polowanie Koła Łowieckiego Piątek, 23 września 2022 Obwieszczenie Wójta Gminy Oświęcim w sprawie polowania Koła Łowieckiego "Cyranka" w dniu 1 października br.

Linia 18 – czasowa zmiana trasy

Linia 18 – czasowa zmiana trasy Piątek, 23 września 2022 Od 24 września br. (sobota) zmieniona będzie trasa linii nr 18 w związku z robotami drogowymi na ulicy Tyszkiewicza w Porębie Wielkiej.

Dzienny raport jakości powietrza

Dzienny raport jakości powietrza Piątek, 23 września 2022 Zapraszamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przekroczeń norm zanieczyszczeń powietrza. Dane pochodzą z czujników Airly umieszczonych we wszystkich sołectwach gminy Oświęcim.

Poznajemy Małopolskę Zachodnią. Dzisiaj Alwernia!

Poznajemy Małopolskę Zachodnią. Dzisiaj Alwernia! Wtorek, 20 września 2022 Alwernia to piękna nadwiślańska gmina z malowniczymi widokami oraz dużą ilością terenów zielonych. Niecodzienną atrakcję stanowi Lokalna Kolej Drezynowa, jedyna tego typu atrakcja w Małopolsce. Okoliczną przyrodę możemy podziwiać z pokładu czteroosobowych drezyn na trasach o

Zaproszenie na LIII sesję Rady Gminy Oświęcim

Zaproszenie na LIII sesję Rady Gminy Oświęcim Wtorek, 20 września 2022 Zapraszamy na Sesję Rady Gminy Oświęcim, która odbędzie się w dniu 28 września 2022 r. o godz. 09:00 w sali Domu Ludowego w Grojcu ul. Główna 1.

Informacja o wydaniu decyzji Państwowego Gospodarstwa Wodnego Wody Polskie

Informacja o wydaniu decyzji Państwowego Gospodarstwa Wodnego Wody Polskie Poniedziałek, 19 września 2022 Informacja o wydaniu decyzji Państwowego Gospodarstwa Wodnego Wody Polskie. Znak sprawy: KR.ZUZ.2.4210.380.2022.MJ

archiwum wiadomości

GALERIA