GMINNY TURNIEJ HALOWEJ PIŁKI NOŻNEJ CHŁOPCÓW

W dniu 27 października 2016 roku na hali sportowej Gminnego Gimnazjum Nr 1 w Rajsku rozegrany został gminny turniej halowej piłki nożnej chłopców szkół podstawowych. Do turnieju przystąpiły reprezentacje wszystkich szkół podstawowych naszej gminy. Zawody miały na celu wyłonienie zwycięskiej drużyny, która będzie reprezentowała Gminę Oświęcim na zawodach powiatowych. Chłopcy wszystkich drużyn dzielnie walczyli o jak najlepsze rezultaty, a poziom gry wszystkich drużyn był bardzo wyrównany. Ostatecznie pierwsze miejsce w turnieju wywalczyli reprezentanci ze Szkoły Podstawowej z Grojca, zaraz za nimi na drugim miejscu uplasowała się drużyna z Poręby Wielkiej, a trzecie miejsce zdobyli uczniowie z Włosienicy.

Jak zawsze organizację turnieju wsparła Dyrekcja Gminnego Ośrodka Kultury, Sportu i Rekreacji z Brzezinki fundując wspaniałe puchary dla najlepszych drużyn.