Wiosenne "porządki" na placach zabaw

Rozpoczęła się wiosna a wraz z nią wzmaga się ruch na placach zabaw w naszej gminie. Dla zapewnienia bezpieczeństwa dzieci OKSiR rozpoczął naprawy uszkodzonych urządzeń. Ustalono priorytety i w pierwszej kolejności zostanie naprawiona zjeżdzalnia w Dworach Drugich. Podstawa urządzenia spróchniała i stwarzała zagrożenie dla użytkowników. W następnej kolejności zostaną wyremontowane huśtawki na placu zabaw w Brzezince.

Niestety, elementy drewniane urządzeń, mimo konserwacji wytrzymują od 3 do 5 lat, co zmusza nas do częstych napraw. Bieżący dozór placów zabaw może być niewystarczający, dlatego zwracamy się z prośbą do mieszkańców gminy, aby w razie dostrzeżenia uszkodzeń urządzeń, zgłaszali je telefonicznie bądź drogą elektroniczną do naszego biura.