Gminne Igrzyska Dzieci i Młodzieży w Siatkówce Chłopców

Dnia 25 lutego 2019 roku w Szkole Podstawowej w Rajsku odbyły się Gminne Igrzyska Dzieci Szkolnych oraz Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Siatkówce chłopców.

Do turnieju przystąpiły reprezentacje Szkół Podstawowych Gminy Oświęcim z: Poręby Wielkiej, Rajska, Brzezinki, Harmęż oraz Zaborza. W Igrzyskach Dzieci Szkolnych niepokonana okazała się reprezentacja siatkarzy ze Szkoły Podstawowej z Brzezinki, którzy zdobyli I miejsce! Zaraz po nich uplasowali się gospodarze ze Szkoły Podstawowej z Rajska, a III miejsce należało do zawodników z Poręby Wielkiej. W Igrzyskach Młodzieży Szkolnej, pomimo młodszego wieku od swoich rywali Mistrzostwo Gminy Oświęcim również zdobyli siatkarze ze Szkoły Podstawowej z Brzezinki! Na II miejscu znaleźli się uczniowie ze Szkoły z Zaborza, a III miejsce należało do drużyny gospodarzy z Rajska. Należy dodać, że zwycięskie drużyny będą reprezentowały Gminę Oświęcim podczas zawodów powiatowych.

Jak co roku całą imprezę wsparła dyrekcja Gminnego Ośrodka Kultury, Sportu i Rekreacji z Brzezinki fundując wspaniałe puchary dla najlepszych drużyn.

Serdecznie gratulujemy wszystkim zawodnikom.