Wakacyjna wizyta w westernowym miasteczku Twinpigs

W czwartek 9 czerwca dzieci i młodzież z terenu Gminy Oświęcim wraz z opiekunami wyruszyli na niesamowitą wycieczkę do Żor. Już od samego rana dobre humory dopisywały wszystkim uczestnikom, choć pogoda nie należała do najlepszych.

Z niecierpliwością liczyliśmy minuty do przyjazdu autokaru. I zaczęło się . Miasteczko Westernowe Twinpigs w którym spędziliśmy kilka godzin to park rozrywki utrzymany w klimacie Dzikiego Zachodu, gdzie tradycyjny Saloon, Stodoła, Kościół położone wzdłuż malowniczej Main Street budziły podziw małych i dużych.  Czekały na nas zapierające dech w piersiach karuzele,  Kula Parowa (planetarium), Tajemnicze Podziemie ( to trójwymiarowy zjazd do najbardziej odległych zakamarków starej kopalni złota, pełna wrażeń, ekstremalna podróż krętymi torowiskami, z efektami wiatru, deszczu, dymu... ), strzelnice oraz kaskaderskie pokazy: rodeo, scenki napadu na bank czy pojedynek rewolwerowców. Korzystaliśmy również z  placu zabaw z atrakcjami jak z Dzikiego Zachodu.