Turniej Tenisa Stołowego

Dnia 25 listopada 2019 roku w Szkole Podstawowej w Grojcu odbyły się Gminne Igrzyska Dzieci i Młodzieży Szkolnej w tenisa stołowego.

Do zawodów przystąpili reprezentanci Szkół Podstawowych z: Zaborza, Grojca, Harmęż oraz Brzezinki. Uczniowie startowali w kategoriach dziewcząt i chłopców, indywidualnie oraz drużynowo. Cały turniej zdominowali uczniowie ze Szkoły Podstawowej z Brzezinki, którzy zarówno w Igrzyskach Dzieci jak i Młodzieży Szkolnej zdobyli indywidualnie kolejno I, II oraz III miejsca w kategoriach zarówno dziewcząt jak i chłopców. W zawodach drużynowych, zarówno młodsi jak i starsi zawodnicy, dziewczęta i chłopcy z Brzezinki również byli niepokonani zdobywając wszyscy w swoich kategoriach cztery PIERWSZE MIEJSCA oraz mistrzostwo Gminy Oświęcim. Należy dodać, że zwycięzcy będą reprezentować Gminę Oświęcim podczas zawodów powiatowych.

Jak co roku całą imprezę wsparła finansowo dyrekcja Gminnego Ośrodka Kultury, Sportu i Rekreacji z Brzezinki fundując wspaniałe medale oraz puchary dla najlepszych drużyn.

Serdecznie gratulujemy!

GALERIA