Klub Figurka

W dniu 18 sierpnia 2021 r. odbyło się drugie spotkanie Klubu Figurka. Mała grupa, ale za to zdecydowana na osiągnięcie celu jaki sobie wytyczyła.

Panie, bo niestety to one zdecydowały się na poprawę swojego stanu zdrowia, określiły iż nastawiają się zgubienie zbędnych kilogramów. Obecnie jeszcze lista uczestników grupy nie jest zamknięta, więc Klub Figurka czeka na Ciebie. Nie ma znaczenia w jakim jesteś wieku. Spotkania są jeden raz w miesiącu i odbywać się będą zawsze w pierwszą środę miesiąca. Tu za nic nie płacisz, tylko korzystasz.

Potrzebujesz mieć strój do ćwiczeń i chęci, oraz dwie godziny czasu dla siebie. W Klubie wspólnie omawiamy jak wyrobić sobie prawidłowe nawyki żywieniowe, podejście psychologiczne, oraz jakie ćwiczenia wykonywać w domu, tak aby mieć rezultaty.

W momencie utworzenia całej grupy powstanie program i sposób realizacji, aby osiągnąć sukces w krótkim czasie. Na pewno Klub pochwali się zespołowym osiągnięciem. Pamiętaj w grupie łatwiej. Klub utworzony jest dzięki uprzejmości Ośrodka Kultury Sportu i Rekreacji, który nieodpłatnie udostępnia salę Świetlicy Wiejskiej w Zaborzu dla mieszkańców Gminy Oświęcim.

Zapraszamy.

Następne spotkanie odbędzie się w środę, 1 września 2021 r. o godzinie 17:00.

Kolejne spotkania

6 pażdziernika,

3 listopada,

1 grudnia 2021.

Zawsze o godzinie 17:00 w sali Świetlicy Wiejskiej w Zaborzu ul. Grojecka 5